СУПЕРЛИГА СРБИЈЕ: Нишлије ПОКОРИЛЕ Ивањицу са седам комада, Воша сигурна!

30.11.2019. 18:28
Superliga Srbije
Суперлига Србије / Извор: Фото: Профимедиа/Илустрација

Занимљиво пре свега.

Фудбалери Радничког из Ниша савладали су на гостовању у Ивањици домаћина Јавор са чак 7:0 у оквиру 18 кола Суперлиге Србије. Иако смо више од деценије уназад навикли на декандентан и неефикасан фудбал, ово коло је разуверило све фудбалске критичаре у нашој земљи. Поред Нишлије, Чукарички је ремизирао са Радником 3:3, док је Инђија у Крушевцу била боља од Напретка са 3:1.

ПОСЛЕ КИКСА У ХОЛАНДИЈИ: Стојковић донео ВАЖНУ одлуку!

ПРЕД ГОСТОВАЊЕ У ШАПЦУ: Саво причао о кадровској ситуацији и ОБАЗРИВОСТИ!

НЕОЧЕКИВАНА ПОСЕТА: Италијани стижу у Земунело! Партизан остаје без ВИЂЕНОГ појачања!

Прво полувреме је припало Радничком из Ниша, Ђорђевић и Чумић су успели у 10. и 38. минуту да постигну голове и да приближе госте победи. Ерик Јирка је у 48. минуту повисио на 0:3, да би у два минута Пантелић и Хаскић повисили на 0:5 у 65. и 66. минуту. До краја утакмице Чумић и Михајловић постављају коначних 0:7 головима у 75 и 83. минуту.

Напредак је водио против Инђије до 53. минута преко Вукадиновића, од 7. минута је било 1:0, а онда је Инђије преко Илића, а затим и Милосављева и Бастајића прекокренула резултат и дошла до важне победе. Славила је и Војводина, такође после преокрета у дуелу са Радом 2:1, а на утакмици између Радника и Чукаричког у Сурдулици виђено је чак шест погодак. Меч је завршен резултатом 3:3.

У овом тренутку на стадиону "Рајко Митић" састали су се Црвена звезда и Вождовац.

/Павлов 9, 28, Томић 50. пенал - Стојановић 13, 17, Бирманчевић 24/

Погледајте како изгледа немачка пливачица Франциска Ван Алмчик.

ТИФОЗИ СУ У ДЕЛИРИЈУМУ: Шампион већ мисли на нову сезону! Лепота у ТРИ чина!

НИЈЕ ЊЕГОВО ВРЕМЕ: Зидан никад ДИРЕКТНИЈЕ о нападачу! Француз ОТКРИО да ли следи ПРОДАЈА

ФРКА НА ЕМИРЕЈТСУ: Арсенал отпустио Емерија, познат нови тренер