СУПЕРЛИГА СРБИЈЕ: Нишлије у надокнади предале ФЕЊЕР Бачкој! Голубови ПРЕЛЕТЕЛИ Бањицу, ШОК у УЖИЦУ!

16.12.2020. 16:38
FK Radnički Niš
ФК Раднички Ниш / Извор: МН Press

На програму 19. коло.

У мечевима 19. кола Суперлиге, који су се играли од 14 сати, победе су остварили гостујући тимови: Спартак, нишки Раднички и Мачва.

Само у Меридиану и нигде више – Кец на Ливерпул 1.90, а на Арсенал 2.30!

РАДНО У ХУМСКОЈ: Партизан ПОТПИСАО нападача!

ЛАЛАТОВИЋ ПРОТИВ "СВОЈИХ": Тренер Војводине ОТКРИО која му је победа НАЈТЕЖА! Смрт пријатеља га је дубоко погодила

По свему досад виђеном, Ливерпул и Тотенхем су најозбиљнији кандидати за титулу у Премијер лиги. А вечерас (21.00) на Енфилду бисмо могли да видимо ко јој је у овом тренутку ближи - квота на кеца је 1,97, икс је 3,50, а двојка 3,90, док је GG3 1,97. Погледајте све квоте кладионице MOZZART за Ливерпул - Тотенхем.

Суботички Голубови прелетели су Бањицу и савладали Рад са 1:0, а једини гол постигао је Стефан Милошевић из пенала у 35. минуту.

Шапчани су истим резултатом изненадили Златибор из Чајетине и однели цео плен из Ужица - 1:0. После успаванке у првом полувремену, Стефан Трипковић је голом у 58. минуту донео вредне бодове "провинцијском Уругвају" за бег са самог зачеља.

Најинтересантнији дуел одигран је на стадиону "Славко Вава Малетин", где је ОФК Бачка угостила Раднички. Нишлије су већ у 4. минуту стигле до вођства голом Уроша Ђурановића.

Домаћин је изједначио у 63. минуту, када је Лука Ратковић био прецизан. И када су сви мислили да је реми реалност у овом мечу, Немања Којић је у 90 1. минуту погодио мрежу Паланчана и донео велику радост играчима Радничког.