СУПЕРЛИГА СРБИЈЕ: Нови кикс Нишлија, први тријумф Младости на Чаиру у историји

30.04.2023. 19:37
FK Radnički Niš
ФК Раднички Ниш / Извор: МН Press

Домаћин тоне.

Фудбалери Младости из Лучана славили су 2:1 (0:0) на гостовању Радничком из Ниша у 33. колу Суперлиге Србије, за прву победу на Чаиру у историји.

ЗВЕЗДА БРОЈАЛА ДО ЧЕТИРИ: Рутински против Чукаричког, погодио и повратник (ВИДЕО)

ОВО СЕ НЕ ВИЂА ЧЕСТО НА НАШИМ ТЕРЕНИМА: Мајсторија Спајића на повратничком дебију (ВИДЕО)

Није било голова у првом полувремену, док је наставак донео више узбуђења. Гости су повели голом Александра Варајчића у 57. минуту, а домаћини су изједначили у 68. минуту преко Петра Мићина.

Следио је период шанси и ишчекивања новог гола. Пресудан моменат десио се у 85. минуту, када Ентонгу руши Варјачића у казненом простору, а судија одмах свира очигледан пенал.

Иван Милошевић преузео је одговорност и погодио за ново вођство.

Младост овом победом се изједначава са Нишлијама са 29 бодова, а ова победа их вади из зоне испадања.

Раднички у следећем колу гостује Напретку у Крушевцу, док Младост дочекује Радник из Сурдулице.

Погледајте како изгледа Беатрис Мореира, девојка Гиљермеа Соареша фудбалера Браге