СУПЕРЛИГА СРБИЈЕ: ДРАМА у Хумској! Партизан савладао Напредак, голом Шћекића у надокнади! (ВИДЕО+ФОТО)

05.05.2019. 17:41
Đorđe Ivanović
Ђорђе Ивановић / Извор: МН Press

Лудница.

Фудбалери Партизана савладали су на свом терену у оквиру 35. кола Суперлиге Србије Напредак из Крушевца са 2:1, голом Александра Шћекића у самом финишу меча! Црно-бели су на тај начин остали у трци за треће место са Чукаричким.

НЕМА СРЕЋЕ: Ево када се Јоветић враћа на терен! (ФОТО)

ШТА СЕ ДЕШАВА? АБА донела ИЗНЕНАДНУ одлуку! (ФОТО)

ИГРАО ЈЕ У ЛИГИ ШАМПИОНА СА ПАРТИЗАНОМ: Погледајте како је прошао тренерски деби ЉУБИМЦА ГРОБАРА (ФОТО)

КРАЈ МЕЧА!
90 3. минут:
Шћекић доноси предност Партизану! Играчи Напретка бунили су после одлуке Бојана Николића да призна гол.
90 1. минут:
Нова велика шанса за Партизан, али поново Петровића сајајно интервенише!
89. минут:
Шанса за Пантића да са ивице шеснаестерца доведе свој тим у предност, али лош ударац везисте црно-белих.
87. минут:
Сам финиш дуела, Партизан тражи пут до гола гостију. Тотална иницијатива црно-белих
80. минут:
Промашај утакмице Рикарда! Убацивање Закарића нападч црно-белих није успео да са пет метара претвори у гол! Петровић је поново интервенисао фантастично!
74. минут:
Потпуна иницијатива Партизана у другом делу!
66. минут:
Нова шанса за Пантића, али лош ударац Партизановог везисте у завршници акције.
65. минут:
Партизан долази до изједначења! Саша Илић је сјајно упослио Пантића коме није било тешко да са неколико метара матира Петровића
58. минут:
Николић напушта игру, а на терену је Саша Илић.
55. минут:
Петровић још једном сјајно интервенише, овога пута после ударца Тошића из слободног ударца, остаје 0:1.
53. минут:
Тешко Партизан проналази пут до гола Петровића на почетку другог полувремена.

46. минут:
Зоран Тошић је на старту другог дела заменио Ивановића.
ПОЛУВРЕМЕ!
45 3. минут:
Нови невероватан промашај црно-белих! Иванвић са пет метара шутира поред гола, иако је био усамљен.
45 1. минут
Шћекић је са два метра промашио празан гол! Остаје 0:1
42. минут:
Пантић је могао да изједначи резултат у финишу меча, али је лопта завршила поред стативе голмана Петровића.
38. минут:
Напредак је умало повео са 2:0, али је статива спасила црно-беле после ударца Аливодића! Остаје 0:1
36. минут:
Стрелац гола за госте Илић због повреде напушта терен, а заменио га је Рушевић.
33. минут:
Нова шанса за црно-беле! Петровић је врховима прстију зауставио ударац Николића.
31. минут:
Период конкретније игре Партизана. Леп ударац рикарда из даљине, али Петровић је сигуран.
28. минут:
Прва права шанса за црно-беле! Међутим, Урошевић је све упропастио лошим ударцем са само неколико метара од гола гостију.

Grobari
Гробари / Извор: МН Press

26. минут:
Партизан је и даље без конкретне шансе на овом мечу... Милошевићу се неће допасти овакав старт меча.
20. минут:
1:0 за Напредак! Илић је матирао Стојковића главом!
17. минут:
Ивановић је оборен у казненом простору Крушевљана! Црно-бели су тражили пенал, међутим, Бојан Николић је одмахнуо руком.
15. минут:
Лош фудбал у Хумској у првих 15 минута меча.
10. минут:
Партизан је и даље без ударца на гол гостију, спора игра црно-белих на старту.
7. минут:
Николић је зауставио игру због скандирања Гробара. Кратак прекид прекид у Хумској.
4. минут:
Иницијатива црно-белих на старту меча, али је први конкретан покушај имао крилни играч гостију Ивановић. Остало је 0:0.
УТАКМИЦА ЈЕ ПОЧЕЛА!

ПАРТИЗАН - НАПРЕДАК 2:1

СТАДИОН: Партизана

СУДИЈА: Бојан Николић

СТРЕЛЦИ: Пантић 58, Шћекић 90 3 - Илић 20

КАРТОНИ: Петровић.

Партизан: Стојковић – Н.Р. Милетић, Валијенте, Павловић, Урошевић – Здјелар, Шћекић – Ивановић (Тошић 46) (Закарић 65. минут), Пантић – Николић (Илић 58. минут), Рикардо.

Напредак: Ни. Петровић, Аксентијевић, Маринковић, Обрадовић, Не. Петровић, Остојић, Деак (Стевановић 59. минут), Ђорић, Аливодић, Ивановић (Зукановић 78. минут), Илић (Рушевић 36).

Погледајте како изгледа Драгана Рукавина, супруга репрезентативца Србије Антонија Рукавине