СУПЕРЛИГА СРБИЈЕ: Драма у Хумској, Напредак испустио победу у 90+6! (ВИДЕО+ГАЛЕРИЈА)

20.09.2017. 21:00
Tavam
Тавам / Извор: МН Press

Заостали меч 6. кола.

Партизан је голом Евертона у шестом минуту надокнаде стигао до ремија 1:1 код куће против Напретка, у заосталом мечу 6. кола Суперлиге Србије. Црно-бели сад имају чак пет бодова мање од Црвене звезде, која је раније данас победила Борац из Чачка (извештај прочитајте ОВДЕ). Шампион Србије је имао бројчану надмоћ од 28. минута, али изабраници Мирослава Ђукића нису успели то да искористе, на крају чак више разлога да жали има Напредак.

У ПОСЛЕДЊИ ЧАС: Партизан довео ВРХУНСКО појачање пред сам старт сезоне (ФОТО)

НОВИ ПРОБЛЕМИ ЗА ПАРТИЗАН: Вилсон тужио клуб, ФИБА реаговала (ФОТО)

НОВИ МАЛЕР: Партизан ОСТАО без КЉУЧНОГ играча (ГАЛЕРИЈА)

Партизан је лоше одиграо прво полувреме, у ком практично није направио ниједну шансу, а кад је у 28. минуту искључен Никола Боранијашевић (прочитајте ОВДЕ) деловало је да ће црно-бели рутински до победе. Да не буде тако, побринуо се Енвер Аливодић у 43. минуту, који је искористио контранапад и у ситуацији један на један савладао Стојковића.

БАЈЕРН ЗОВЕ САМО ЈЕДНОМ: Немачки шампион ХОЋЕ по сваку цену СРБИНА (ФОТО)

У другом полувремену Партизан је константно нападао, ређале су се шансе пред голом Напретка, а у шестом минуту надокнаде коначно цу црно-бели дали гол за коначних 1:1. Голман Владимир Стојковић је дошао у шеснаестерац гостију, желео је да постигне гол, али је у скоку промашио лопту, она је погодила Таванбу и доошла до усамљеног Евертона на другој стативи, па је Бразилац лако постигао гол. Судија је признао гол иако су гостујући играчи рекламирали офсајд.

ЈАД И БЕДА: Гаћиновић послао Звездиног ривала у зону сумрака (ФОТО)

ПАРТИЗАН - НАПРЕДАК 1:1

СТРЕЛЦИ: Евертон у 90 6. за Партизан, а Аливодић у 43. минуту. СТАДИОН: Партизана. ГЛЕДАЛАЦА: 1.000. СУДИЈА: Новица Анђеловски.

ПАРТИЗАН: Стојковић, Вулићевић, Немања Р. Милетић (од 46. Саша Илић), Остојић, Немања Г. Милетић, Евертон, Јевтовић (од 60. Соломон),Тошић (од 49. Ђуричковић), Тавамба, Јанковић, Ожеговић.

НАПРЕДАК: Ни. Петровић, Боранијашевић, Симоновић, Миладиновић, Урошевић, Не. Петровић, Вулић, Аливодић, Марковски (од 75. Митровић), Милисављевић, Вукановић (од 61. Касалица).

МИЛОЈЕВИЋ: На време смо дали гол (ФОТО)

ТАБЕЛА: Црвена звезда 25, Војводина 22, Партизан 20, ​Вождовац 18, Раднички 18, Спартак 18, Чукарички 16, Радник 12, Мачва 12, Земун 12, Младост 12, Напредак 11, Рад 8, Бачка 6, Борац 4, Јавор 3.

Ноле и кошаркашка елита испратили Душана Ивковића у легенду! (ВИДЕО ФОТО)