СУПЕРЛИГА СРБИЈЕ: Партизан у другом полувремену РАЗБИО Младост (ВИДЕО+ГАЛЕРИЈА)

09.09.2017. 22:53
Bambi
Бамби / Извор: МН Press

Меч осмог кола.

Партизан је направио одличну увертиру за старт у Лиги Европе - црно-бели су код куће победили лучанску Младост (3:0) у мечу осмог кола Суперлиге, у мечу који су обележили дебији Огњена Ожеговића и Теофилуса Соломона, затим повратак Зорана Тошића, као и Леандре Тавамба, стрелац и асистент. Тренер Партизана Мирослав Ђукић је мало комбиновао са саставом, што се осетило у првом полувремену, али је у другом делу све дошло на своје место и шампион Србије је рутински уписао три бода и тако остао на минус три иза лидера Црвене звезде, која је раније славила у Ивањици (извештај прочитајте ОВДЕ).

ГРОБАРИ СУ ДАЛИ СВОЈ СУД: Ево шта се ДЕСИЛО када је Огњен Ожеговић ИЗЛАЗИО са терена! (ФОТО)

УРОШ ДЕБИТОВАО ЗА ОЛИМПИЈАКОС: Погледајте како је ПРОШАО Ђурђевићев ОКРШАЈ са Србима! (ФОТО)

Црно-бели су у првом полувремену константно нападали, али нису успевали да пробију бедем домаћина. Било је прилика, али не и прецизности од стране нападача шампиона Србије.

ТЕЖАК УДАРАЦ: Орлови у мечевима одлуке БЕЗ КЉУЧНОГ првотимца (ФОТО)

Ствари су дошле на место у другом полувремену. Леви бек Немања Милетић је постигао гол десном ногом, после солопродора, а онда се разиграо и Леандре Тавамба. Камерунац је био асистент и стрелац чиме је само потврдио одличну форму.

ШТА ЋЕ ТЕК БИТИ КАД УЗМЕ ЛОПТУ? Тео ОВИМ већ успео да шокира Американце! (ФОТО)

МОРАО ЈЕ ДА ПЕЦНЕ СРБЕ: Ево шта хрватска кошаркашка легенда мисли о шансама Орлова на ЕП (ФОТО)

Партизан – Младост 3:0
Стрелци: Немања Г. Милетић у 53, Пантић у 62. и Тавамба у 70. минуту. Стадион: Партизана. Гледалаца: 5.000. Судија: Илија Брдар (Нови Сад).
ПАРТИЗАН: Стојковић, Вулићевић, Остојић, Н. Р. Милетић, Н. Г. Милетић, Евертон, Марјановић (од 71. Јевтовић), Пантић (од 77. Ђуричковић), Тошић, Ожеговић (од 66. Соломон), Тавамба.
МЛАДОСТ: Росић, Б. Милошевић, И. Милошевић, Шатара, Пешић, Пејовић (од 84. Одита), Цуцкић, Тумбасевић, Радивојевић (од 66. Гафуров), Павловић (од 60. Милосављевић), Трифуновић.