СУПЕРЛИГА СРБИЈЕ: Мајсторије Закарића и убедљив тријумф Партизана против Змајева (ВИДЕО+ФОТО)

05.10.2018. 17:39
FK Partizan
ФК Партизан / Извор: МН Press

Сигурна игра црно-белих.

Фудбалери Партизана су у оквиру 11. кола Суперлиге Србије савладали на свом терену екипу Вождовца са 4:0. Захваљујући бољој игри током целог меча, изабраници Зорана Мирковића заслужено су забележили нова три бода и тако наставили борбу за титулу домаћег првака. У Партизановом табору посебно се истакао Горан Закарића са два прелепа гола.

ПРЕМИЈЕРА ПРЕД ГРОБАРИМА: Вања НЕСТРПЉИВ, Чанак ОПРЕЗАН (ФОТО)

ПАРТИЗАН ОДАБРАО НАЈБОЉЕ: Прелепо вече обојено у црно-бело пробудило посебне емоције (ФОТО)

КРАЈ!

90 3. минут: 4:0 за Партизан! Леп гол Ивановића као тачка на овај тријумф!

90. минут: Три минута надокнаде у Хумској.

85. минут: Дамјановић и Мирковић су искористили по три иземене на обе стране.

80. минут: Улазимо у финиш меча у Хумској. Партизан на прагу нова три бода.

74. минут: Рапсодија Гробара на јужној трибини... Навијачи Партизана су задовољни партијом својих момака.

72. минут: Индирект за Партизан, искоса са неких 10 метара, који је Закарић претворио у трећи гол за црно-беле!

66. минут: Мирнија игра у других 45 минута. Партизан суверено мчува предност из првог полувремена.

58. минут: Прва иземена код Вождовчана. Зличић је заменио Максимовића.

53. минут: Пантић је имао лепу прилике да постигне и трећи гол за свој тим.. Илић је био на месту.

50. минут: Без конкретне акција на почетку других 45 минута.

46. минут: Кљајић је заменио Стојковића на старту другог полувремена.

КРАЈ ПРВОГ ДЕЛА!

45 1. минут: Још једна сјајна акција црно-белих... Тропотезна комбинација Николића, Рикарда и Пантића, али је везиста Партизана шутирао замало поред гола...

40. минут: 2:0 за Партизан! Фантастична акција црно-белих коју је завршио Закарић прецизним ударцем!

38. минут: Велика шанса за Партизан преко Рикарда. Шутирао је главом после центаршута Урошевића са леве стране, али је голман гостију Илић маестрално интервенисао.

31. минут: Прекид меча у Хумској после паљења пиротехницких средстава... Међутим, Широки је убрзо дао знак да се утакмица настави.

21. минут: Први жути картон на мечу, нападач Вождовчана Максимовић нашао се у бележници судије Широког.

19. минут: ГОООООЛ! Пантић је извео корнер, а у гужви се најбоље снашао Милетић и сместио лопту у мрежу Вождовчана!

17. минут: Период мирније игре на обе стране.. Црно-бели стрпљиво граде нападе.

10. минут: Теренска иницијатива Партизана на почетку меча, међутим, и једна и друга екипа су имали по једну шансу у досадашњем делу утакмице.

7. минут: Фантастична прилика за гостујући тим! Ступаревић је сам избио испред Стојковића предриблао га и шутирао... Срећом по црно-беле Валијенте је био на месту и лопту послао у корнер.

2. минут: Прва шанса за црно-беле на овој утакмици... Закарић је центрирао, а Немања Николић шутирао лоше главом.

Меч је почео!

ПАРТИЗАН - ВОЖДОВАЦ 4:0

СТАДИОН: Партизана

СУДИЈА: Зоран Широки

СТРЕЛЦИ: Милетић 19, Закарић 40, 72, Ивановић 90 3.

КАРТОНИ: Ђерлек, Шћекић, Урошевић - Максимовић.

Партизан: Стојковић (Клајић 46. минут), Н. Р. Милетић, Марковић, Валијенте, Урошевић, Закарић, Ђерлек (Ивановић 78. минут), Шћекић, Пантић, Николић (Зђелар 62. минут) и Рикардо.

Вождовац: Илић, Ћирковић, Михајлов, Јовановић, Ковачевић, Дуроњић, Луковић, Павловић, Милуновић (Машовић 65. минут), Максимовић (Зличић 58. минут) и Ступаревић (Јевтић 76. минут)

Све најновије спортске вести можете да прочитате ОВДЕ.

Пратите нас и на Инстаграм профилу SrbijaDanas.com.