ЈОШ ЈЕДАН КЛУБ ИСПАО ИЗ СУПЕРЛИГЕ СРБИЈЕ: Пазарци са десеторицом однели БОДОВЕ из Ужица!

23.04.2021. 20:03
FK Zlatibor
ФК Златибор / Извор: Фото: Youtube printscreen/Super лига Србије

Уводни меч 33. кола.

У првој утакмици 33. кола Суперлиге Србије, фудбалери Новог Пазара савладали су Златибор у Ужицу резултатом 1:0. Стрелац одлучујућег гола био је Никола Влајковић у 56. минуту.

МЕРИДИАН НАЈВЕЋЕ КВОТЕ: Арсенал 2.05, Дортмунд 2.35, Челси 1.95, Лион 2.25

ДЕЛИЈЕ ВЕЋ СТАВЉАЈУ ШЛЕМОВЕ: Александар Пријовић СТИГАО у Београд

БРЕСКВИЦА СМУВАЛА ФУДБАЛЕРА ПАРТИЗАНА?! Тинејџ звезда нашла НОВОГ ДЕЧКА?! Овај спортиста јој мами ОСМЕХ

ГРМИ С МАРАКАНЕ - КОНАЧНА ОДЛУКА О ТРАНСФЕРИМА: Сви стопирани до даљњег - једино Дегенек МОЖЕ да иде

Занимљиво да је десни бек Пазараца на терен крочио у 35. минуту, заменивши Данка Киковића и израстао у јунака прве победе тима са Јошанице на гостовањима од почетка сезоне, а укупно 11. откако су се вратили на суперлигашку сцену.

Тријумф гостију добија на значају, ако се зна да су од 21. минута играли без Марка Маринковића, дефанзивац Новог Пазара је том приликом искључен и оставио је саиграче на цедилу.

И поред тога, изабраници тренера Давора Бербера смогли су снаге да остваре важну победу, којом задржавају реалне изгледе да се и у наредној сезони такмиче на најелитнијој српској фудбалској сцени.

Овим поразом Златибор је и теоретски изгубио све шансе да опстане у Суперлиги Србије, пре њих елитни статус изгубила је и ОФК Бачка.