СУПЕРЛИГА СРБИЈЕ: Прштало на Бањици! ПРЕОКРЕТИ одлучили победника!

28.08.2019. 21:52
FK Čukarički
ФК Чукарички / Извор: МН Press

Пет голова у одложеном мечу другог кола.

Фудбалери Чукаричког победили су Рад на Бањици, у одложеном мечу другог кола Суперлиге Србије резултатом 3:2.

Учесник квалификација за Лигу Европе повео је против Грађевинара већ у шестом минуту, голом Милутина Видосављевића.

ШТА ЋЕ БИТИ СА САДИКОМ? Саво нема ДИЛЕМЕ око тима за Молде! (МОГУЋИ САСТАВ)

ЗВЕЗДАШИ ЗНАЈУ ШТА ЋЕ ТАДА РАДИТИ: Познати термини мечева Лиге шампиона

ТЕРЗИЋ: Навијаћу за Партизан, Вучелић нам је честитао пласман у Лигу шампиона

То, ипак, није поколебало домаће играче који су до краја полувремена успели да направе резултатски преокрет. За само пет минута, мрежа голмана Немање Белића затресла се два пута.

Најпре је Милош Шака у 39. изједначио, да би његов имењак Трифуновић неколико тренутака касније донео вођство Грађевинарима од 2:1. Исти играч је у 77. минуту морао ван терена, јер је зарадио другу јавну опомену, после скривљеног једанаестерца.

Ново изједначење на мечу уследило је после сигурно реализованог пенала Марка Доцића, а само девет минута касније Лука Стојановић је донео нови преокрет (2:3) и четврту победу тиму са Бановог брда, док је Рад уписао исти број пораза, уз само два тријумфа.

Погледајте како изгледа немачка тенисерка Карина Vithof.