СУПЕРЛИГА СРБИЈЕ: Раднички из Ниша у ЗОНИ Испадања! Војводина ШОКИРАНА код куће

25.04.2021. 16:52
Nenad Lalatović
Ненад Лалатовић / Извор: МН Press

Мечеви 33. кола.

Закувава се у Суперлиги Србије када је у питању опстанак. Фудбалери нишког Радничког су у великом проблему после ремија у Сурдулици без голова. Они ће последњих пет кола у сезони дочекати у зони испадања, што је веома неугодно.

СТАНКОВИЋ ШОКИРАО ЗВЕЗДАШЕ: Нема Борјана! Напад у Инђији предводиће ОВАЈ тандем (САСТАВИ)

ВЛАХОВИЋ "ПАНЕНКОМ" НА ЈУВЕ: Италија под ногама Србина, КАКАВ ГОЛ! Као да има 30 лета, момак је ЗЛАТО (ВИДЕО)

КРАЈ ПАУНОВИЋЕВИХ НАДА: Нема више никакве шансе

Финале Лига купа Енглеске доноси нам данас (17.30) окршај Манчестер Ситија и Тотенхема, где су Грађани велики фаворити - квота на кеца је 1,55, на двојку чак 6,25, а на GG3 2,35. Погледајте све квоте кладионице MOZZART за Манчестер Сити - Тотенхем.

У другом мечу дана у истом термину Металац је савладао Војводину на с "Карађорђу" резултатом 2:1 у веома узбудљивом мечу.

Стрелац првог гола на мечу био је млади нападач гостију Стефан Цветковић који је у 64. минуту постигао леп гол, али је изједначење Војводини на минут пре краја меча донео Немања Човић сјајним голом главом на центаршут Миодрага Гемовића.

Ипак, ту није био крај, јер су гости дубоку у надоканди постигли погодак преко Престижа сјајним ударцем главом. Овако су се одмакли од зоне испадања.