СУПЕРЛИГА СРБИЈЕ: Радник има новог Макарића! Лучанци ГАЗЕ ка Првој лиги

20.08.2021. 21:25 22:53
FK Radnik
ФК Радник / Извор: МН Press

Премијерни меч 6. кола.

Младост сигурно корача ка - нижем рангу! Лучанци су у премијерном мечу 6. кола Суперлиге Србије, доживели пети пораз у шампионату од Радника из Сурдулице резултатом 0:2 (0:0).

Шарм, тактика и статус најбољих у Европи: Почиње Серија А, најнеизвеснија лига Старог континента

ИТАЛИЈАНИ ЈАВЉАЈУ: Звезда доводи појачање из Серије А!

САНТА КЛАРА ОЗБИЉНО УЗДРМАНА: Партизану олакшан посао у реваншу, Бразилац потписао за црно-беле!

Иако су у нову сезону ушли лишени помоћи најбољег стрелца прошлог првенства Милана Макарића, Сурдуличани су нашли достојну замену новом шпицу данског Олборга у виду Уроша Миловановића.

Млади нападач је постигао трећи гол од старта трке, у 49. минуту, када је искористио лошу реакцију голмана Миловића и штопера Младости, па је после имењака Радничког из Ниша и Крагујевца "матирао" и Лучанце.

Блиставу партију, Миловановић је зачинио асистенцијом 10 минута касније за Суботића, који је шутем са ивице казненог простора казнио грешку Бахе, којој је претходио напад Радника.

Могли су домаћи до почасног гола, међутим, силовит ударац Кијевчана бравурозном интервенцијом осујетио је Ранђеловић и допринео да његова мрежа остане нетакнута.