СУПЕРЛИГА СРБИЈЕ: Реми у Шапцу, и славље Спартака уз доста среће у Суботици (ВИДЕО)

31.08.2019. 22:19
Fudbalska lopta
Фудбалска лопта / Извор: МН Press

Интересантни мечеви.

У суботу је почело седмо коло Суперлиге Србије, а од 20 часова су одигране две утакмице. У Шапцу су ремизирали Мачва и Радник, док је Спартак на свом терену савладао Вождовац.

ЖЕЛЕО ЈЕ ДА СЕ УБИЈЕ, БИО У ЗАТВОРУ, А ОНДА ЈЕ ПРОНАШАО МИР ЗАХВАЉУЈУЋИ ИБОГИ: Сурова исповест златног српског кошаркаша који је срушио амерички дрим тим

ОГРОМАН ХЕНДИКЕП: Американац из прве петорке ЗАВРШИО Мундобаскет због повреде

СРБИЈА ЈЕ РАЗБИЛА АНГОЛУ, А ОНДА ЈЕ УСЛЕДИО ШОК: Амери ОПЛЕЛИ по Јокићу!

Мачва и Радник су одиграли нерешено 1:1, а домаћи тим је у вођство довео Ненад Јовановић средином првог полувремена. Ипак, у судијској надокнади утакмице је бод Сурдуличанима донео Бојан Бојић.

У истом термину Спартак је славио против Вождовца са 2:1 головима Стефана Денковића и Милана Марчића, док је утешни погодак за Змајеве постигао Огњен Красић. Међутим, гости су могли да дођу до бода у 85. минуту када је Немања Николић погодио пречку из слободног ударца.

У првом мечу дана је Црвена звезда савладала Војводину у Новом Саду са  2:1 (више прочитајте ОВДЕ).

Погледајте како изгледа Марија Погребњак, супруга фудбалера Павела Погребњака.