СУПЕРЛИГА СРБИЈЕ: Партизану ВИСОКА Кула! Суботичани ИЗНЕНАДИЛИ Ваљак! (ФОТО)

21.10.2018. 12:41
FK Partizan
ФК Партизан / Извор: МН Press

Црно-бели пружили једну од најслабијих партија ове јесени.

Ни на другом узастопном гостовању, фудбалери Партизана нису успели да славе. После „Чаира“ и Кула је остала неосвојива тврђава за црно-беле, а Суботичани имају за чиме да жале пошто су у првом полувремену промашили и пенал: Спартак - Партизан 0:0.

ДИВЉАШТВО УМЕСТО СПЕКТАКЛА: Жестока ТУЧА у Стејплс центру ПОКВАРИЛА Краљев деби у ЛА! (ВИДЕО)

ОГЛАСИЛИ СЕ И ПАРИЖАНИ: Председник Светаца донео ИЗНЕНАДНУ одлуку о спорном мечу са Звездом! (ФОТО)

Zoran Mirković
Зоран Мирковић / Извор: МН Press

Црно-бели су боље отворили сусрет, створили две прилике преко Рикарда, а онда стали. То су Суботичани искористили и у 32. минуту дошли до најбоље шансе да затресу мрежу. Шћекић је фаулирао Главчића, а ударац Чечарића са 11 метара одбранио голман Стојковић.

Покушавали су Мирковићеви изабраници у другом полувремену да дођу до гола, створили неколико повољних прилика, али слаба реализација је поново утицала да Парни ваљак укочи на терену у Кули.

Како је меч текао из минута у минут прочитајте у наставку текста.

ТРЕСЕ СЕ ХУМСКА: У Партизан стиже НБА појачање! (ФОТО)

Фудбалери Партизана у претпоследњем мечу 12. кола Суперлиге Србије гостују у Кули. Изабраници Зорана Мирковића покушаће да победом против Спартака наставе трку за Црвеном звездом, а на клупи Суботичана дебитоваће нови тренер Предраг Роган.

Сва дешавања из минута у минут, можете да пратите на порталу Србија Данас. Почетак меча је у 13.00, а правду ће делити Александар Васић из Новог Жедника. Помагаће му Дејан Петровић и Драган Перановић.

КРАЈ УТАКМИЦЕ!!!!

90. минут - Велика прилика за Спартак да дође до целог плена. Тек што је крочио на терен Дунђерски је могао да савлада Стојковића, али је голман црно-белих сјајном интервенцијом сачувао мрежу.

85. минут - слободан ударац за Партизан извео је Пантић, настала је гужва у шеснаестерцу, да би на крају Милетић очајно послао лопту миљама поред стативе.

80. минут - Закарићев шут отишао преко гола.

78. минут - Торбица мења Обрадовића у Спартаку.

77. минут - прекршај над Рикардом на неких 20 метара од Остојићевог гола. Јанковић је преузео одговорност и јако лоше шутирао изнад пречке.

74. минут - Прилику је имао и Пантић, са ивице шеснаестерца послао је лопту далеко изнад пречке.

69. минут - корнер за Партизан извео је Пантић, директно шутирао, Остојић избоксовао. У наставку акције Пантић се изборио за ударац, али га је одбрана Спартака изблокирала.

68. минут - Мења и Роган. Уместо Главчића на терену је Вукчевић.

64. минут - Велика шанса за Партизан, Јанковић је одлично шутирао по земљи искоса, лопта је прохујала поред гола.

62. минут - Мирковић појачава напад. Уместо Косовића на терену је Немања Николић.

61. минут - Нова прилика за Партизан: Закарић је центрирао, а Рикардо закаснио на другој стативи да боље одреагује.

59. минут - ударац Закарића по земљи био је лак плен за Остојића.

55. минут - Жути картон и за Милана Марчић.

53. минут - Жути картон за Ћаласана. Брутално је улетео у Јанковића и зарадио јавну опомену. Слободан ударац за Парни ваљак, центаршут Закарића очистила је одбрана Спартака.

51. минут - одлична шанса за црно-беле. Немања Р. Милетић се изборио у казненом простору за ударац, али је Остојић сјајном интервенцијом сачувао мрежу.

46. минут - прва измена у Партизану. Уместо повређеног Шћекића, у игри је Саша Здјелар.

ПОЧЕЛО ЈЕ ДРУГО ПОЛУВРЕМЕ.

КРАЈ ПРВОГ ПОЛУВРЕМЕНА.

45. минут - Играће се још три минута у првом полувремену.

38. минут - тражили су Суботичани још један једанаестерац, после старта Стојковића у казненом простору над Текијашким. Судија Васић окарактерисао је да је голман црно-белих пре стигао до лопте и изнудио прекршај у своју корист.

31. минут - пенал за Спартак! Шћекић је неопрезно стартовао над Немањом Главчићем у шеснаестерцу, а Чечарић са "беле тачке" дозволио Стојковићу да ухвати "живу лопту!

28. минут - Жути картон за Текијашког, после прекршаја над Јанковићем.

21. минут - Валијенте је имао прилику да савлада Остојића, међутим, голман Спартака изашао је као победник и из овог дуела.

18. минут - После једног старта на Партизановој половини, пао је Александар Шћекић, указана му је помоћ и наставиће утакмицу.

16. минут - нови корнер извели су Суботичани, одбрана Парног ваљка кратко интервенисала, а Обрадовић у пуном трку тукао поред стативе.

12. минут - поново је Гомеш главом послао лопту у Остојића, после убачаја Немање Р. Милетића. Црно-бели стежу обруч око гола домаћина.

10. минут - најбоља шанса за Партизан, после центаршута Рикардо Гомеш се нашао на петерцу и шутирао главом, али је Остојић био на месту.

9. минут - корнер Пантића је изблокиран, а затим и убачену лопту Јанковића одбрана Спартака је избацила и отклонила опасност.

7. минут - узвратили су Суботичани на исти начин, али је центаршут из корнера Стојковић са лакоћом покупио.

4. минут - Прекршај Марчића над Јанковићем, судија Васић је свирао прекршај надомак шеснаестерца. Закарић је извео слободан ударац, али су домаћи прозрели његову намеру и изблокирали шут.

3. минут - Прва опасност пред голом Спартака. Корнер је извео Пантић, али су се Суботичани одбранили.