СУПЕРЛИГА СРБИЈЕ: Звезда УБЕДЉИВОМ победом направила одличну увертиру за Спарту (ВИДЕО+ГАЛЕРИЈА)

23.07.2017. 20:57

Црвено-бели лако против Радничког из Ниша.

Црвена звезда је рутински и убедљиво победила Раднички из Ниша (3:0) у првом колу Суперлиге Србије. Изабраници Владана Милојевића и у промењеном саставу, без неколико првотимаца у стартној постави, су лако победили госте из Ниша који нису успели ниједном да озбиљније угрозе гол голмана Звезде Дамира Кахримана. Првенац у дресу Звезде постигао је Александар Пешић који се јесте испромашивао, али је показао да лако улази у шансе и кад уђе у препознатљиву форму извесно ће бити велико појачање за вицешампиона Србије. Јунак победе био је двоструки стрелац Славољуб Срнић који нема право играња против Спарте.

СТИГАО ИЗ ЈЕДНЕ ОД ПЕТ НАЈЈАЧИХ ЕВРОПСКИХ ЛИГА: Олимпијакос довео Хрвата пред меч у Београду (ФОТО)

ЉУБИМАЦ ДЕЛИЈА ПОБЕСНЕО: Бивши капитен Звезде супроставио се Холанђанину! (ФОТО)

Звезда је од старта меча кренула офанзивно и доминирала током целог првог полувремена. На полувремену је међутим било "само" 1:0 јер два зицера није искористио Александар Пешић, а Гелор Канга је погодио и стативу. Пешићев гол и његове неискоришћене шансе у првом полувремену погледајте ОВДЕ.

ИСТИНА СЕ КРИЛА ДАНИМА: Велика туча Гробара и навијача ХРВАТСКОГ клуба! (ФОТО)

ШТА ЈЕ САД ОВО: Валенсија изгубила, Максимовићу речено да се врати у Шпанију! (ФОТО)

Друго полувреме почело је пречком Гелора Канге.

ПОЈАВИО СЕ ПРОБЛЕМ: Орлови отишли БЕЗ ЊЕГА на Копаоник (ФОТО)

Све дилеме око победника меча, ако их је уопште и било, јер је Раднички деловао немоћно на терену, решио је Славољуб Срнић голом који ће постати хит на друштвеним мрежама (због чега, погледајте ОВДЕ). Срнић је другим голом на мечу, у 87. минуту, потврдио одличну форму и сигурно је да ће много недостајати саиграчима у четвртак против Спарте (суспендован због три жута картона).

НОВА ПОРУКА БРАЗИЛЦА: Леонардо се изјаснио да ли ће да игра против Олимпијакоса (ФОТО)

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - РАДНИЧКИ НИШ 3:0

СТРЕЛЦИ: Пешић у 40. и Срнић у 57. и 87. минуту. СТАДИОН: Рајко Митић у Београду. ГЛЕДАЛАЦА: 4.916. СУДИЈА: Александар Васић.

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА: Кахриман, Стојковић, Фримпонг, Савић, Анђелковић, Доналд (од 81. Гобељић), Јовичић, Канга, Срнић, Аџић (од 58. Милијаш), Пешић (од 58. Боаћи).

РАДНИЧКИ НИШ: Браћ, Петровић, Станковић, Аксентијевић, Симеуновић, Арсић, Нома, Томић, Голубовић, Стојановић, Мркић.

ПРЛАИНОВИЋ: Поново смо најјачи (ФОТО)