СУПЕРЛИГА СРБИЈЕ: Војводина славила на гостовању Раду (ВИДЕО)

28.10.2017. 20:58
FK Vojvodina
ФК Војводина / Извор: МН Press

Петнаесто коло.

Војводина је у првом мечу 15. кола Суперлиге Србије као гост убедљиво победила Рад (3:0), али коначан исхох меча не показује реалну слику. Екипа из Новог Сада је први пут после 20 година победила на Бањици и срушила неугодну традицију, али домаћин је лако могао макар до бода, јер је пропустио неколико одличних прилика, од којих најбољу Лутовац код вођства гостију 1:0.

ТРИ НЕДЕЉЕ ПРЕД МЕЧ ПРОТИВ ЗВЕЗДЕ: БАТЕ добио НАЈВЕЋИ ШАМАР у последњој деценији (ФОТО)

АНТОНОВ И МИТРОВИЋ ЗА СРБИЈУ ДАНАС: Скендербег пада уз велику подршку Гробара (ФОТО)

Најлепши гол на утакмици постигао је Дамир Којашевић, директно из корнера, као својевремени Драган Стојковић Пикси у Вечитом дербију. Којашевић је био стрелац у 21. минуту, а победу су у финишу меча оверили Немања Суботић у 86. и Ивица Јовановић у 89. минуту. Средином другог полувремена, код резултата 1:0 за Војводину, Лутовац је промашио "непромашиво", пребацио је празан гол са четири метра и пропустио прилику да меч уведе у другачији ток.

БОЛАН ПОРАЗ: Ево шта је тренер Меге, Дејан Милојевић, изјавио после меча са Цедевитом (ФОТО)