СУПЕРЛИГА СРБИЈЕ: Војводина за 45 минута СЛОМИЛА фењераша! Двоструки стрелац ЗАПРЕТИО Партизану

16.04.2021. 17:59
Nenad Lalatović
Ненад Лалатовић / Извор: МН Press

Лале сигурне пред полуфинале Купа Србије.

Фудбалери Војводине победили су на гостовању ОФК Бачку резултатом 2:1, у првом мечу 32. кола Суперлиге Србије. Бачка је тако постала први "путник" у нижи ранг пошто нема више ни теоретске шансе да остане у елитном друштву.

МЕРИДИАН НАЈВЕЋЕ КВОТЕ: Тотенхем 2.35, Бајерн 2.05, Интер 2.45, Марсеј 2.05

РАДНИК ПРЕД ДОЛАЗАК НА МАРАКАНУ: Бивши тренер и играч Звезде послао ПОРУКУ бившем клубу

ЈАВЉАЈУ СА АПЕНИНА: Бивши председник Партизана КУПУЈЕ добро познати ИТАЛИЈАНСКИ КЛУБ!

Уједно, овим тријумфом изабраници Ненада Лалатовића, који није седео на клупи гостију због болести, направили су одличну увертиру, пред први полуфинални дуел купа Србије против Партизана, који се игра у среду на "Карађорђу" (19.05).

Све је било решено после првог полувремена, када су Новосађани стекли недостижних 2:0. Јунак Војводине био је двоструки стрелац Миодраг Гемовић, који је затресао мрежу домаћина у 6. и 28. минуту.

Све што су играчи Бачке успели да ураде, био је утешни погодак Зличића у 61. минуту. Покушавали су домаћи до краја сусрета да избегну пораз, али је гостујући тим одолео свим налетима и сачувао три бода у борби за пласман на европску сцену.