БАТА ВЕЗАО И ДРУГИ ТРИЈУМФ: Црно-бели славе Пантића, Партизан савладао Земунце! (ВИДЕО)

12.08.2018. 16:53
Superliga Srbije
Суперлига Србије / Извор: МН Press

Тријумф црно-белих.

Фудбалери Партизана, успели су да тријумфују на гостовању у Гроњој Вароши Земун са 1:0 и тако успели да остваре веома важну победу у наставку борбе за титулу. Гол одлуке псотигао је Данило Пантић у првом делу, када је прецизним ударцем савладао Милошевића. Успешан деби Зорана Мирковића у Суперлиги Србије.

ВЕЛИКА ТРАГЕДИЈА: Убијен MMA борац! (УЗНЕМИРУЈУЋИ ВИДЕО)

УПЛАШИО НАВИЈАЧЕ: Легендарни Роналдо хитно примљен у болницу!

КРАЈ МЕЧА!

92. минут: Земун прети, али без успеха. Желе бод!

90. минут: Ушло се у надокнаду. Још четири зауставна минута до краја меча.

89. минут: И Закарић је добио жути картон на овој утакмици... Уз Ђерлека и Суму.

86. минут: Спор ритам у другом делу. Партизан је очито задовољан минималним вођством, тако да су црно-бели решили да уђу у мирнију завршницу. Ожеговић је ипак био поново блзу постизања гола, али је поново лоше реаговао.

83. минут: Здјелар је заменио стрелца јединог гола Данила Пантића.

78. минут: Лепа прилика за Земун да из слободног ударца угрози гол Стојковића. Кукуличић је шутирсо директно у Стојковића. Остаје 0:1.

75. минут: Земун је пропустио невероватну шансу. Поново су дефанзивци Партизана били спори приликом враћања, а Кукуличић је то искористио и сјајно ушао у казнени простор.. Међутим, нико није успео да захвати додавање Кукуличића...

72. минут: Лепа прилика за Закарића.. Добро је шутирао, али је голман Милошевић сјајно интервенисао.

70. минут: Огромна шанса за Земун. Међутим није било изједначења!

FK Zemun
ФК Земун / Извор: МН Press

63. минут: Новајлија Немања Николић је напустио игре. Заменио га је Марко Јанковић

57. минут: Прва акција Партизана коју је лоше завршио Ђерлек. Шутирао је слабо преко гола.

53. минут: Без озбиљнијих акција на старту другог полувремена.

46. минут: Закарић је заменио индиспонираног Суму.

КРАЈ ПРВОГ ПОЛУВРЕМЕНА:

44. минут: Ђерлек је зарадио жути картон после повлачења. Енакее је зауставио опасан контранапад Земунаца.

41. минут: Сума је поново направио глупост, пошто је неопрезним стартом умало скривио једанаестерац за Земун. Међутим, Грујић је показао да је прекршај био ван казненог простора и доделио Суми жути картон.

39. минут: Црно-бели после водећег гола Пантића вешто чувају лопту у ногама и чекају крај првог дела. И поред предности, Партизан није у првом делу створио неке озбиљне прилике за гол. Тандем Ожеговић - Николић зга сада не функционише.

32. минут: Николић је имао прилику да постигне свој првенац у Партизану, међутим шутирао је у голмана Земуна после убацивања Енакеа.

28. минут: Лепа контра црно-белих, међутим Ожеговић је лоше додао лопту Пантићу и акција је пропала.

20. минут: ГОООООЛ! Пантић је погодио и довео Партизан у предност!

13. минут: Ожеговић је катастрофално реаговао после убацивања Енакеа, међутим није успео да захвати лопту.

11. минут: Поново шанса за Земун! Остаје 0:0. Вукадиновић је пропустио нову прилику да доведе свој тим у предност.

10. минут: Прва прилика за Земун на овом мечу! Одличан ударац Вукадиновића, који је Стојковић сјајно зауставио.

6. минут: Леп дупли пас фудбалера Партизана, али се Сума није снашао у казненом простору Земуна.

5. минут: Први жути картон за Земун. Ожеговић је срушен са леђа.

3. минут: Партизан плете мрежу око гола Земунаца. За сада без озбиљније прилике.

МЕЧ ЈЕ ПОЧЕО!

ЗЕМУН - ПАРТИЗАН 0:1

СТАДИОН: Горња Варош (1.500)

СУДИЈА: Данило Грујић

СТРЕЛЦИ: Пантић 20. минут

КАРТОНИ: Стојановић - Сума, Ђерлек, Закарић.

Земун: Милошевић, Станимировић, Цветковић, Вукадиновић, Романовски (Савић 56. минут), Башановић, Аземовић, Луковић, Стојковић (Мурајама 78. минут), Ђаловић (Тошевски 64. минут), Кукуличић.

Партизан: Стојковић, Енаке, Н. Р. Милетић, Марковић, Урошевић, Смиљанић, Пантић (Ђерлек 83. минут), Ђерлек, Сума (Закарић 46. минут), Ожеговић, Николић (Јанковић 65. минут)

Све најновије спортске вести можете да прочитате ОВДЕ.