СУПЕРЛИГА: Све решено у првом делу, Спартак бољи од Колубаре

08.05.2022. 19:07
FK Spartak Subotica
ФК Спартак Суботица / Извор: МН Press

Меч петог кола плеј-аута.

Фудбалери Спартака савладали су Колубару (2:1) на свом терену у петом колу плеј-аута Суперлиге.

СНИМАК ИНЦИДЕНТА: Ево како је Џиги Нинковић тукао бившег играча Звезде, сместа је ИСКЉУЧЕН (ВИДЕО)

МНОГО БУРЕ У КРАГУЈЕВЦУ: Два пенала, преокрет Радничког и Нинковићев излив беса на крају

ПРОЋИ ЋЕ КАО ДИОНИ: Откривено на које играче је Станковић ПОБЕСНЕО!

Одиграли су Спартак и Колубара у складу са позицијом на табели - растерећено и без притиска.

А да ће бити узбудљиво било је јасно већ у другом минуту, Туфегџић је довео домаће до вођства, недуго затим нови погодак, овога пута у мрежи Дубљанића.

Филиповић је умакао одбрани изашао сам испред голмана домаћих и рутински поравнао резултат. Главни судија марковић је добио сигнал да је голу претходио офсајд Филиповића, ипак после краћег прегледавања ситуације, арбитар је показао на центар.

Ту није био крај головима, пошто је Видаковић у 24. минуту донео нову предност домаћину и са тим резултатом се отишло на одмор.

Наставак није донео голове, па је Спартак уписао 41. бод, док је Колубара на 43.