СУПЕРЛИГА: ТСЦ коначно победио, реми у Сурдулици

15.03.2021. 16:48
FK TSC Bačka Topola, FK TSC
ФК ТСЦ Бачка Топола, ФК ТСЦ / Извор: МН Press

Одиграна још три меча.

Одиграна су још три меча 27. кола Суперлиге Србије у којима гости нису успели да остваре победу. ТСЦ и Пролетер остварили су победе, док је реми виђен у Сурдулици између Радника и Војводине.

ТИПСТЕР ТЕ ЗОВЕ: Преузми 1.500 РСД бонуса и постани краљ типовања

ЗИДАН ПОТВРДИО: Кристијано Роналдо на мети Реала!

ПИКСИ БРОЈИ ДАНЕ ДО ДЕБИЈА: Време је да покажемо да Срби знају да играју фудбал

ТСЦ је прекинуо против Мачве серију од четири утакмице без победе пошто је остварио тријумф са 3:0. Тим из Бачке Тополе је је готово сав посао завршио у првом полувремену пошто су Милићевић у 8. и Бањац у 37. минуут постигли голове за домаћина, да би Милићевић другим голом у трећем минуту судијске надокнаде поставио коначан резултат. Пролетер је на домаћем терену савладао Спартак из Суботице са 2:0, а све је решено у другом полувремену. Пролетер је у 72. минуту промашио пенал, да би Башановић у 82. довео Пролетер у вођство. Два минута касније Иванчевић је искључен и Спартак је остао са играчем мање, да би Миросављев у трећем минуту надокнаде поставио коначабн резултат.

Серија Партизана траје ли траје, а делује да се неће зауставити ни данас, пошто у Хумској од 18.10 гостује Златибор, тим са зачеља табеле. Квота на кеца је 1,17, а на на победу црно-белих са два или више голова разлике (Хендикеп победа) 1,35. Погледајте све квоте кладионице MOZZART за Партизан – Златибор.

Радник и Војводина ремизирали су у Сурдулици 2:2, а домаћин је пропустио прилику да дође до тријумфа пошто је после гола Даноског у 30. и аутогола Бјековића водио 2:0 у 43. минуту. Међутим, већ у другом минуту судијске надокнаде првог полувремена Дринчић је смањио на 2:1, да би Војводина стигла до бода аутоголом Богдановског у 74. минуту.

Погледајте како изгледа Јасмина Александров, бивша кошаркашица и супруга Немање Александрова