СУПЕРЛИГА: ТСЦ савладао Војводину голом највећег појачања у историји клуба

25.09.2021. 18:30
Mladen Krstajić
Младен Крстајић / Извор: МН Press

Феноменалан деби некадашњег репрезентативца.

На првој утакмици на новом стадиону у Бачкој Тополи, који изгледа заиста надреално за српске услове, ТСЦ је у мечу 11. кола савладао Војводину резултатом 1:0 (0:0). Јунак тријумфа екипе коју са клупе предводи Младен Крстајић био је дебитант дресу клуба са југа Србије, искусни Слободан Рајковић.

ХИТ ГОДИНЕ: Све очи су упрте у једног Нишлију – освајача ГРАНД ЏЕКПОТА!

РОСОНЕРИ ПРЕЖИВЕЛИ: Малдини наставио породичну традицију, погодио и Дијаз

ИСПЛИВАО ДОКУМЕНТ: Појавио се ДОКАЗ да је Сума ПОВРЕЂЕН отишао својевољно у Гвинеју! (ФОТО)

Реал је одлично почео сезону, а вечерас (21.00) код куће има озбиљан испит, пошто му долази Виљареал који у пет кола нема пораз (четири ремија и победа). Квота на кеца је 1,50, док је икс 4,50, а 3 1,60. Погледајте све квоте кладионице MOZZART за Реал - Виљареал.

У првом полувремену Војводина је била ближа голу, Аранђел Стојковић, некадашњи дефанзивац Лала, а сада у дресу ТСЦ-а, са гол линије је скинуо лопту после ударца Човића. Испоставило се да је та неискоришћена прилика била последња велика ствар коју су урадили Новосађани.

ТСЦ је био много бољи тим у другом полувремену, а и отворио га је по најлепшим жељама, пошто је у 49. минуту Рајковић са петерца закуцао лопту главом после корнера и донео домаћину предност. На феноменалан начин се највеће појачање у историји клуба представило навијачима.

Није се домаћин бранио, није играо у рикверц да сачува вођство како се меч ближио крају. Иако му је на клупи човек који је био цењени бунделигашки штопер, тим из Бачке Тополе игра строго офанзивно и данас у 10. првенственој утакмици виђен је 34. гол на мечевима овог тима.