СУПЕРЛИГА: ТСЦ-у ГОЛЕАДА на Бањици, Воша СИГУРНА против Младости!

07.03.2020. 18:15
FK TSC
ФК ТСЦ / Извор: МН Press

Узбудљив суботњи програм у српском шампионату.

У суботу поподне на програму је било пет утакмица 25. кола Суперлиге, а победе су забележили водећа Црвена звезда, ТСЦ, Радник и Војводина, док су на стадиону "Младост" у Крушевцу Напредак и Пролетер ремизирали без голова.

Најузбудљивији сусрет виђен је на Бањици где је ТСЦ савладао Рад са 4:3 (3:1), иако су имали играча мање још од 27. минута када је "поцрвенео" Антонић.

СУПЕРЛИГА: Мачва - Црвена звезда 0:3, два гола Бена, па асистенција за Бабића! Вратио се Јовичић (УЖИВО)

РАДИКАЛАН ПОТЕЗ: Корона вирус ПРЕКИДА Серију А под ОВИМ условом!

ПРЕД СУТРАШЊИ МЕЧ ПРИМЕРЕ: ЕВО шта је Зидан одлучио о игрању Јовића против Бетиса!

Андрија Калуђеровић, најбољи стрелац Суперлиге Србије у историји, довео је "Грађевинаре" у вођство из пенала у 4. минуту, а преокрет изабраницима Золтана Саба донели су Зец, Лукић, Силађи и Тумбасевић. Буснић и Калуђеровић су поставили коначан резултат, за тек трећи "7 " у текућој сезони. Седмице су претходно виђане на две меча које је одиграо Јавор, против Радничког у Ивањици (0:7), као и са Партизаном у Хумској (6:2).

Радник је рутински савладао Јавор у Сурдулици са 2:0 (1:0), головима Павлова у 27. и Милошевића у 80. минуту, а два минута пре поготка који је потврдио победу домаћих искључен је Павишић због два жута картона.

Војводина је на "Карађорђу" савладала лучанску Младост резултатом 2:1 (0:0), Отпор гостију сломио је Човић у 66. минуту, а Зечевић је аутоголом дуплирао предност Новосађана, док је почасни гол за госте дело Шатаре, осам минута пре краја сусрета.

Подсетимо, Црвена звезда је рутински савладала Мачву у Шапцу, а извештај са те утакмице можете погледати ОВДЕ.