СУПЕРЛИГА: Војводина црвенела, а после преокрета и ИЗГУБИЛА (ВИДЕО)

09.12.2016. 19:10
Nenad Lalatović
Ненад Лалатовић / Извор: МН Press

У Ивањици одиграна прва утакмица 20. кола Суперлиге Србије.

Премијерна утакмица 20. кола Суперлиге Србије одиграна је у Ивањици, а победио је домаћин (2:1), екипа Јавора. Иако је Војводина повела голом Филипа Малбашића, у 29. минуту, уследио је преокрет, а гол за три бода постигао је Милош Милисављевић, у 90. минуту. Бурно је било у самој завршници, додуше пре одлучујућег гола. Због приговора искључен је шеф струке гостију Ненад Лалатовић, а затим и играч Владимир Ковачевић. Међутим, ту није био крај искључењима јер је у судијској надокнади и Лалатовићев помоћник, Драган Шарац

Делије и Гробари дижу Београд на ноге, погледајте и како (ФОТО)