СУПЕРЛИГА: Војводина рутински са Инђијом

21.03.2021. 17:45
FK Vojvodina
ФК Војводина / Извор: МН Press

Стара дама се новим тријумфом учврстила на трећој позицији.

Фудбалери Војводине победили су екипу Инђије резултатом 2:1 (2:0) у 28. колу Супер лиге Србије.

5% ВИШЕ ЗА КЛАЂЕЊЕ - Уплати депозит преко картице и освоји бонус

АДИО СКУДЕТО: Беневенто шокирао Јувентус у Торину (ВИДЕО)

ПАРТИЗАН ОСТАЈЕ БЕЗ СТУБА ОДБРАНЕ: Црвено-бели одушевљени играма штопера Парног ваљка

На само четири бода од Атлетика је стигла Барселона и у трци за титулом Каталонцима је вечерашње (21.00) гостовање Сосиједаду изузетно важно. Домаћин је одличан ове сезоне, а квота на двојку је 1,98, док је kombinazzija 2&3 2,60. Погледајте све квоте кладионице MOZZART за Сосиједад - Барселону.

Тим Ненада Лалатовић је од првог минута јасно ставио до знања да данас жели само победу. Домаћи су кренули офанзивно и у већ после тридесетак секунди први пут дошли у шеснаестерац ривала, али је изостао бољи завршни пас за озбиљнију прилику.

У 17. минуту, Стара дама је заслужено повела, голом Аранђела Стојковића из пенала. Претходно је Гемовић оборен на ивици шеснаестерца, а судија је проценио да је то прекршај за најстрожу казну.

Само два минута касније Вељко Симић је искористио поклон, односно лошу реакцију одбране Инђије, пресекао је Хрубиков слаб пас уназад, предриблао свог чувара и рутински погодио за 2:0.

У последњим тренуцима утакмице, Инђија је успела да смањи резултат из пенала. Ковачевић је играо руком у шеснаестерцу, судија је  показао на белу тачку, а прецизан је био Бастајић.

Воша се новим тријумфом учврстила на трећој позицији са 57 бодова. Индђији предстоји грчевита борба за опстанак.