СУПЕРЛИГА: Вождовац спасио бод против Чукаричког

05.11.2021. 18:25
FK Voždovac
ФК Вождовац / Извор: МН Press

Змајеви наставили серију без пораза.

Прва утакмица 16. кола Суперлиге Србије између Вождовца и Чукаричког одиграна је ''на крову'' и завршена је ремијем 1:1 (0:1). Чукарички је после овог ремија на трећој позицији са 26 бодова, док је Вождовац шести са четири бода мање и настави оје серију мечева без пораза.

ПРОБЛЕМ ЗА МЕСИЈА И ПСЖ: Маестрални Аргентинац се повредио

ОДЛАЗИ ВЕЋ У ЈАНУАРУ: Фјорентина добија 80 милиона за Влаховића (ФОТО)

УЕФА КОЕФИЦИЈЕНТ: После ремија Партизана и пораза Звезде Србији угрожена 12. позиција

Рано су гости са Бановог брда стиглки до вођства. Већ у седмом минуту је Н'Дијае довео Чукарички у предност, а Брђани су вођство имали и на полувремену меча, пошто је Вождовцу поништен погодак у финишу првог полувремена после интервенције ВАР-а.

Вождовац је ипак стигао до изједначења у 68. минуту пошто је Миловић савладао Петровића и донео изједначење. До краја меча није било већих прилика, осим у самој завршници када је Ласицкас закачио лопту испред Пантовића који је био у бољој позицији да угорзи гол Чукаричког па је остало 1:1 у Заплањској.

Погледајте како изгледа Јована Ђорђевић, супруга Филипа Ђорђевића.