18.03.2022. 20:10
FK TSC
ФК ТСЦ / Извор: МН Press

Новосађани у проблему.

Фудбалери ТСЦ-а из Бачке Тополе славили су на свом терену 2:1 против Пролетера у премијерној утакмици 28. кола Суперлиге.

МЕРИДИАН ПОМЕРА ГРАНИЦЕ – ИГРАЈ ЗА КАТАР УЗ НАЈВЕЋЕ КВОТЕ НА СВЕТУ

ДАН ПОСЛЕ ЕЛИМИНАЦИЈЕ ОД РЕНЏЕРСА: Огласио се Милан Борјан! Капитенова порука тресе Инстаграм (ФОТО)

ПАРТИЗАН ПРОПУСТИО ВЕЛИКУ ШАНСУ: Да су елиминисали Фејнорд, црно-бели би поново ишли у Чешку

Човек одлуке био је Стефан Вукић. Водећи гол постигао је у 30. минуту после центаршута Станојева са десне стране и резултатом 1:0 за ТСЦ ушло се у дртуго полувреме.

Исти играч је дуплирао предност своје екипе у 76. минуту. Гости су два минута касније усепли да смање резултат, али више од тога нису могли.

ТСЦ је на петој позицији, док је Пролетер у незавидној ситуацији пошто се налазе на 13. месту са само 28 бодова.