СУПЕРЛИГА: Змајеви били БЛИЗУ тријумфа у Крушевцу, па у финишу СТРЕПЕЛИ и за једним бодом

25.10.2019. 20:18
FK Voždovac
ФК Вождовац / Извор: МН Press

Реми у премијерном мечу 13. кола.

У премијерном мечу 13. колу Суперлиге Србије, фудбалери Напретка ремизирали су са Вождовцем 1:1 у Крушевцу. Крушевљани су прекинули серију од четири везана пораза, док су Змајеви одиграли нерешено после три узастопне победе и задржали позицију у горњем делу табеле.

ПРЕСЕДАН: ФСС због НАМЕШТАЊА казнио ова два клуба ОДУЗИМАЊЕМ десет бодова!

СЕНЗАЦИЈА У МАДРИДУ: Зидана мења ЛЕГЕНДАРНИ тренер

СМС СЕ СЕЛИ У ЕНГЛЕСКУ: Острвски ВЕЛИКАН озбиљно ЗАГРИЗАО за Србина, кључан потез ПОВУЧЕН у Шкотској (ФОТО)

Прво полувреме није донело много узбуђења, али су "Чарапани" могли до вођства у 12. минуту када је пенал Зеца одбранио Илића.

У наставку меча, гости су казнили бројне промашаје Напретка у 62. минуту када је Ален Машовић сјајним ударцем са ивице казненог простора савладао Милошевића.

Пулени Предрага Рогана кренули су у тоталну офанзиву, то им се и исплатило у 83. минуту када је Ненад Гаврић главом затресао мрежу "змајева".

Напредак је до краја меча постигао још један гол који је поништен због офсајда, па промене резултата није било.