СУПЕРЛИГА СРБИЈЕ: Шапчани избегли КАТАСТРОФУ на "Карађорђу"! Мирис Лала ОПИО Мачву

05.12.2020. 16:30
FK Vojvodina
ФК Војводина / Извор: МН Press

Војводина наставља са сјајним резултатима ове јесени.

Фудбалери Војводине наставили су са сјајним играма и резултатима ове јесени. Новосађани су у 17. колу Суперлиге Србије, на свом "Карађорђу" савладали Мачву из Шапца 1:0, а једини гол постигао је Момчило Мркаић.

СУПЕРЛИГА: Напредак преокретом савладао Вождовац

УЖИВО: Чукарички већ на старту озбиљно припретио, било им потребно 20 СЕКУНДИ

СЕРИЈА А: Сергеј испалио БОМБУ! Еврогол Србина и АСИСТЕНЦИЈА воде Лацио ка победи (ВИДЕО)

Лајпциг ће ове сезоне вероватно бити најозбиљнији Бајернов конкурент за титулу, а може ли да га угрози могли бисмо да видимо вечерас од 18.30 када Лајпциг гостује у Минхену. Квота на кеца је 1,50, двојка је чак 6,00, док је квота на опкладу GG3 1,58. Погледајте све квоте кладионице MOZZART за Бајерн - РБ Лајпциг.

Тренутак одлуке десио се у 32. минуту, када је корнер извео Никола Дринчић, а високи нападач ударцем главом са земље, савадао голмана Милоша Гордића. Био је то тек трећи гол у првенству бившег шпица Бежаније, Земуна, Јавора... а први на "Карађорђу", док је Никола Дринчић уписао чак осам асистенција, у које улазе и оне из Купа Србије.

Лалатовићев тим је доминирао током целог меча. Шансе су пропуштали Зукић, Човић, Гемовић... зицер је у другом полувремену прокоцкао стрелац јединог гола, велику прилику имао је и Младеновић, па се може рећи да су Шапчани одлично прошли у Новом Саду.