СВЕТ ОВО НЕ ПАМТИ: Погледајте 21 ГОЛ из Сенте! Спектакл, 15 минута епске борбе Срба и Румуна (ВИДЕО)

18.09.2020. 10:09
TSC - FCSB
ТСЦ - ФЦСБ / Извор: Фото: Youtube Printscreen/Look Спорт

Невероватна утакмица.

ТСЦ и ФЦСБ су одиграли историјску утакмицу еврокуповима, постигли осам голова за 90 минута, 12 за два часа, а укупно 21 када се у обзир узме и пенал серија која је припала румунском великану (4:4, 6:6, 10:11).

ПОСЛЕ 24.000 ОДИГРАНИХ МЕЧЕВА: ТСЦ и Румуни ушли у европску историју - ДЕБЕЛО ОБОРИЛИ претходни рекорд!

НИЈЕ ДОБРО: Ово су четири могућа ривала Звезде у плеј-офу за Лигу Европе

СУЖЕН СПИСАК ПРОТИВНИКА: Партизан може да удари на ХИТ ШПАНСКЕ ЛИГЕ, Војводина на великана са Острва

Креће Бундеслига - вечерас (20.30) шампион Немачке и Европе Бајерн чека Шалке на Алијанц Арени, а имајући у виду како су Баварци завршили претходну сезону, гостима се лоше пише. То кажу и квоте: кец је 1,15, а kombinazzija 1&4 1,68. Погледајте све квоте кладионице MOZZART за Бајерн - Шалке.

Некадашњи шампион Европе провукао се као фаворит у Сенти, али руку на срце, фаворит је био на папиру само до ситуације док у тиму из Букурешта није регистрована зараза корона вирусом.

Због тог пролема ФЦСБ је имао на располагању само 14 фудбалера, али то не умањује резултат клуба из Бачке Тополе. Поготово у ситауцији када је играо са играчем мање, у финишу и са девет играча због црвених картона Поњевића и Силађија.

У видео клипу у наставку вести погледајте 21 погодак у мечу који ће остати убележен масним словима у историји српског, румунског, али и европског фудбала.