ТАКО ТО РАДИ МИТАР: Два гола за три минута, за прво место на листи стрелаца (ВИДЕО)

02.10.2019. 09:30
Aleksandar Mitrović
Александар Митровић / Извор: Профимедиа

Убедљива победа Фуламу.

Фудбалери Фулама победили су Ридинг са 4:1, и то уз два поготка српског репрезентативца Александра Митровића.

Он је у 26. и 29. минуту затресао мрежу, Кирни је у 13. и 67. погађао, да би Меите постигао почасни гол за домаћина у 89. и  поставио коначан резултат.

КРАТКО И ЈАСНО! Тринкијери ОДУШЕВЉЕН после Венеције!

ПОЛИЦИЈА МОРАЛА ДА ИНТЕРВЕНИШЕ: Јокић УХАПШЕН у Денверу!

ХРВАТИ У ПАНИЦИ: Звездина ПОБЕДА довела Србију до дуго жељеног СНА! Све очи УПРТЕ ка Партизану!

Ова победа доста значи Фуламу јер се попео се на 4. место Чемпионшипа, а Митровић је први стрелац такмичења са седам погодака, колико има и Воткинс из Брентфорда.

У следећем колу, Фулам 5. октобра игра против Чарлтона, тима који је победио водећи Лидс са 1:0 и позива на опрез.