ТАЛИЧНИ НЕМАЊА МАТИЋ: Манчестер НАДИГРАО Барнли, Марсијал и Рашфорд донели ТРИЈУМФ!

28.12.2019. 22:46
Nemanja Matić
Немања Матић / Извор: Реутерс

Меч 20. кола Премијер лиге.

Фудбалери Манчестер Јунајтеда забележили су рутинску победу од 2:0 (1:0) на гостовању Барнлију на "Викарејџ Роуду" у оквиру 20. кола Премијер лиге.

Голове са Манчестер постигли су Марсијал и Рашфорд, по један у оба полувремена, што је било довољно чети Слоксјера да упише три бода.

ПОСЛЕ БРУТАЛНЕ ДОМИНАЦИЈЕ: Леонардо се огласио на Инстаграму! (ФОТО)

КАКАВ ПРЕОКРЕТ: Павловић је ПОТПИСАО уговор са Монаком, али му неочекиван РАСПЛЕТ ситуације квари ПЛАН!

ПРЕМИЈЕР ЛИГА: Брајтон прекинуо ЦРНУ серију! Галебови УБРАЛИ Трешњице (ВИДЕО)

Српски репрезентативац Немања Матић одиграо је свих 90 минута и у тандему са Фредом контролисао је ствари на средини терена.

Водећи гол дело је француског репрезентативца у 44. минуту. Переира је одузео једну лопту домаћима и пронашао Марсијала који је рутински погодио за 1:0.

Барнли је покушавао да изједначи резултат, у надокнади времена су кренули "на све или ништа" када их је казнио Маркус Рашфорд после одличног контранапада.

У наставку можете погледати комплетне резултате и табелу Премијер лиге.