ТАВАМБААААА: Арапски коментатор у ТРАНСУ после гола бившег нападача Партизана (ВИДЕО)

04.01.2020. 21:59
Leandre Tavamba
Леандре Тавамба / Извор: МН Press

Лудило.

Фудбалери Ал Тавона за који наступа некадашњи нападач Партизана Леандре Тавамба поражени су у Суперкупу Саудијске Арабије од Ал Насра после извођења пенала. Међутим, у регуларном току су обе екипе постигле по један гол, а стрелац за свој тим био је управо Тавамба после чијег је поготка коментатор пао у транс.

ИТАЛИЈАНИ ГА ПОГУРАЛИ КА ХУМСКОЈ: Рајковић на корак од Партизана

АБА ЛИГА: Пејџ провозао Парни ваљак преко Морнара! Баранима није помогао ни СТРАШНИ Пулен

ЧЕКАЛИ СМО ДВЕ ДЕЦЕНИЈЕ: Србин на прагу Барселоне

Играо се 18. минут утакмице када је Тавамба небеским скоком захватио лопту главом после корнера који је извео Хелдон и снажни Камерунац је затресао мрежу ривала, што је довело до општег одушевљења у коментаторској кабини.

Међутим, Тавамба је само 14 минута касније напустио терен и тада су кренули проблеми за екипу Ал Тавоне. Абдерзак Хамдала је у 58. минуту донео изједначење Ал Насру, а касније се испоставило да је то био коначан резултат.

У пенал серији се боље снашла екипа Ал Насра која је славила резултатом 5:4 и тако освојила пехар Суперкупа Саудијске Арабије.

Погледајте како изгледа позната навијачица Милана Клаудија Романи.

ЛОША ВЕСТ ЗА ЈОВЕЉИЋА: Није се наиграо у Ајнтрахту, а сад тек следи ПАКАО

ЕКСПРЕСНО: Јовић је ушао у игру, а после само 80 секунди се УПИСАО (ВИДЕО)

КЕЦМАН УШАО У ПЕЈЏА! Судије ПОНИШТИЛЕ тројку партизановог бека са више од пола терена! (ВИДЕО)

САОПШТЕЊЕ СА МАЛОГ КАЛЕМЕГДАНА: Звезда прети ГАШЕЊЕМ АБА лиге!

НОЛЕ ТРАЖИ ОДЛАГАЊЕ АУСТРАЛИЈАН ОПЕНА: Здравље играча је НАЈБИТНИЈЕ