ТЕРОР НАЈБОЉЕГ СЕ НАСТАВЉА: Митровићева ТРИ гола за полувреме! Србин РАЗБИО ривала (ВИДЕО)

15.01.2022. 17:34
Aleksandar Mitrović
Александар Митровић / Извор: Профимедиа

У животној форми.

Александар Митровић је господар Чемпионшипа! Нападач Орлова, који је репрезентацију Србије одвео на Мундијал у Катар, наставио је да терорише противничке голмане и против Бристол Ситија за полувреме постигао чак три гола!

СА ПАРТИЗАНОМ ЈЕ ОСВОЈИО ДВЕ ТИТУЛЕ: Бивши репрезентативац ПОТПИСАО за клуб из Српске лиге!

НИШТА ОД СПЕКТАКЛА: Премијер лига ОДЛОЖИЛА дерби северног Лондона!

АЛАРМ У ПАРИЗУ: Још један СЛУЧАЈ короне! Ван строја ЦЕО тим

Иако су гости водили на Крејвен Котиџу (0:1 и 1:2), против расположеног Србина нису могли. Митрогол је са хет-триком дошао до 27 погодака у сезони и учврстио се на челу листе стрелаца Чемпионшипа.

Најпре је ударцем главом изједначио у 21. минуту на 1:1, потом потврдио резултатски преокрет и повећао вођство Котиџера (4:2), да би у 42. минуту на исти начин затресао мрежу повећавши на 5:2 за домаћина у последњим секундама судијске надокнаде. За разлику од претходна два пута, у шеснаестерцу надмудрио голмана Бристол Ситија после ударца ногом.

Да употпуни данашњи учинак, најбољи стрелац српске репрезентације потрудио се у 31. минуту, када је асистирао Кебану за изједначујући погодак Фулама, после којег је било 2:2.

Већ на старту другог дела, Фулам је повећао на 6:2 и када се очекивао потпуни дебакл гостију у преосталих пола часа игре, домаћин је "повукао ручну", па се тим резултатом и завршила утакмица.

Митровићева екипа је овом победом задржала лидерску позицију са 51 бодом, два више од најближих пратиоца Борнмута и Блекбурна, али уз меч мање на поменуте клубове.

Најновије вести о фудбалу прочитајте ОВДЕ.