ТЕШКО БЕЗ МАТИЋА: Јунајтед се ОБРУКАО на отварању сезоне! Тобџије су ГАЗДЕ у Лондону (ВИДЕО)

FK Mančester junajted
ФК Манчестер јунајтед / Извор: Реутерс

Вишеструки шампион Премијер лиге потпуно разочарао.

Фудбалери Манчестер Јунајтеда доживели су велики ударац на отварању нове сезоне у Премијер лиги.

Црвени ђаволи су, без Немање Матића, понижени на "Олд Трафорду" од Кристал Паласа са 1:3, док је у победничком тиму репрезентативац Србије Лука Миливојевић добио прилику у финишу меча.

ВРАЋА СЕ СЕРИЈА А: Време је за детронизацију Јувентуса

ПРЕМИЈЕР ЛИГА: Прштало на Гудисону, ФЕШТА - 7 голова! Карамеле ПОНИЗИЛЕ ВБА, Дин ИСКЉУЧИО Хрвата! (ВИДЕО)

ПРЕМИЈЕР ЛИГА: Вратио се Митрогол - И одмах ОБРАДОВАО навијаче Фулама (ВИДЕО)

Тим из Лондона је повео већ у 7. минуту голом Андроса Таунзенда, док је предност удвостручио Вилфред Заха у 74. минуту из поновљеног пенала. Претходно је Де Хеа одбранио једанаестарац Џордану Ајуу, али је судија поновио најстрожу казну, јер је голман Јунајтеда напустио гол-линију пре времена.

Млађани Дони ван де Бек дебитовао је за Манчестер и одмах је постигао гол у 80. минуту, али то није било довољно екипи са Олд Трафорда, јер је Заха пет минута касније потврдио победу Паласа.

У последњем суботњем мечу, Арсенал је у лондонском дербију    Вест Хем.

Тобџије су повеле у 25. минуту преко Лаказета, коме је асистирао Обамејанг, али су Чекићари изједначили у последњим секундама првог полувремена захваљујући голу Мичела Антонија.

Наставак утакмице донео је примирје. Није било већих узбуђења до финиша сусрета, а онда су фудбалери Арсенала дошли до целог плена.

Играо се 86. минут када је Едвард Нктијах постигао гол, вредан три бода за Тобџије.

Себаљос је као на тацни упослио енглеског офанзивца, који је био на граници офсајда, али и успео поред чувара рутински да затресе мрежу и донесе велику радост свом тиму.

До краја утакмице није било промена, па је екипа Микела Артете задржала максималан учинак и после другог кола Премијер лиге.