ТИТУЛА ЗА КОРАК ДАЉА: Илићев ЦСКА просуо предност против Лудогореца и оставио их на челу табеле

20.05.2023. 21:39
Saša Ilić
Саша Илић / Извор: МН Press

Водио је тим српског тренера, али...

У дербију 32. кола бугарског шампионата доигравања за шампиона, Лудогорец и ЦСКА из Софије одиграли су нерешено 2:2 у Разграду.

ШТА УЧИНИ, ЦРНИ ТОМАСЕ? Тухелова чета поражена, сад Борусија има титулу У СВОЈИМ РУКАМА

СВЕ ЈЕ ГОТОВО! АРСЕНАЛ ПАО И У НОТИНГЕМУ: Манчестер сити је шампион Енглеске

УЗАЛУД ПОГОДАК ДАРКА ЛАЗОВИЋА: Верона изгубила од Аталанте - тотални преокрет (ВИДЕО)

Бод којим је свакако домаћин задовољнији, пошто остаје први на табели. Такође, јер је и губио на полувремену. Међутим, руку на срце био је нешто бољи и имао боље шансе, тако да и екипа Саше Илића може бити задовољна јер је узела бод на терену ривала и ипак остала на само бод заостатка.

Повео је Лудогорец у 18. минуту голом Десподова. Само четири минута касније Хајнц доноси поравнање – 1:1.

Таман када се чинило да ће две екипе отићи на полувреме отићи у резултатском егалу, велику грешку домаћих дефанзиваца казнио је Маурисио, који је у 42. минуту донео потпуно преокрет.

ЦСКА је доживео поразе у оба претходна меча у првенству. Али сада је имао најбољи ситуацију од та три меча и била је изгледна победа и преузимање првог места.

Међутим, само три минута од почетка другог дела стрелац првог гола Десподов овог пута у улози асистента, а Игор Тијаго доноси поравнање 2:2. Ипак, до краја утакмице остало је нерешено, тако да је трка за титулу и даље отворена. А остала су још три кола.

БОНУС ГАЛЕРИЈА: Погледајте како изгледа америчка MMA фајтерка Пејџ Ванзант.