ТОРИНСКИ ДЕРБИ: Србин асистенцијом решио победника

07.10.2023. 20:24
Filip Kostić
Филип Костић / Извор: Реутерс

Дуел осмог кола.

Српски фудбалер Филип Костић био је асистент код другола гола у победи Јувентуса код куће против градског ривала Торина. На крају је било 2:0 у мечу осмог кола Серије А.

ЛА ЛИГА: Енглез наставља да "терорише" у дресу Реала

СРПСКИ ТАНДЕМ ДОМИНИРА: Сергеј два пута погодио, Митровић асистент (ВИДЕО)

ХАОС У НОВОМ ПАЗАРУ: Срђан Јовановић повукао играче са терена! Дуел настављен после пола сата

Дефанзивац Федерико Гати постигао је први гол у сезону у 47. минуту и тако довео "стару даму" у вођство, док је победу Јувентуса оверио резервиста Аркадијуш Милик после асистенције Филипа Костића. Репрезентативац Србије је замењен у 76. минуту.

У тиму Јувентуса није било повређеног Душана Влаховића. Гол Торина чувао је репрезентативац Србије Вања Милинковић-Савић, Иван Илић је играо за "бикове" до 84. минута, док Немања Радоњић није био ни на клупи.

Јувентус је победом стигао до 17 бодова и трећег места, док је Торино остао 12. са девет бодова.