КАКВА ПРЕДСТАВА НА ТЕАТРУ СНОВА: Певци понизили Црвене ђаволе!

04.10.2020. 20:33
FK Totenhem
ФК Тотенхем / Извор: Реутерс

Дебакл Манчестер јунајтеда на свом терену.

Фудбалери Тотенхема остварили су велику победу у четвртом колу Премијер лиге. Спурси су на Олд Трафорду савладали Манчестер Јунајтед са чак 6:1.

ГРОБАРИ У ТРАНСУ: Партизан ЗАВРШИО најзвучније име - Првак СВЕТА потписује УГОВОР на 3 године! (ВИДЕО)

СТАНКОВИЋ ЗАДОВОЉАН, АЛИ ОПРЕЗАН: Све честитке момцима, али напоран период тек следи!

ФУЛАМ НЕ ЗНА ГДЕ УДАРА: Нови пораз Митровићеве екипе, црно-бели се експресно враћају у Чемпионшип?!

На чувеном 'Teatru снова' домаћи тим је доживео дебакл. После вођства, до којег је дошао у другом минуту са пенала, Јунајтед је потпуно надигран. Не може Оле Гунар Солшер бити задовољан игром свог тима у одбрани, чак ни када је свих 11 играча било на терену. Ствари су се додатно закомпликовале када је Марсијал добио црвени картон у 28. минуту.

Тотенхем је с друге стране користио све своје шансе. Разиграни су били Сон и Кејн, па су славили убедљиву победу.

Спурси су забележили другу победу у сезони. Јунајтед је поражен други пут.

Једини погодак за домаће дело је Бруна Фернадеша (2' п), док су за Тотенхем погађали Танги Ндомбеле (4'), Хари Кејн (30', 79' п), Сон (7', 37') и Серж Ауријер (51').