ТРЕБАЛО МУ САМО 15 МИНУТА: Радоњић пресудио Бресту и то каквом ГОЛЧИНОМ (ВИДЕО)

30.11.2019. 07:29
Nemanja Radonjić
Немања Радоњић / Извор: Реутерс

Одиграна утакмица 15. кола француског првенства.

Фудбалери Олимпика и Бреста отворили су 15. кола Лиге 1, а победу (2:1) тиму из Марсеља донео је Немања Радоњић у самој завршници меча. На "Велодрому" је повео домаћин у 56. минуту поготком Боуне Сара, а изједначио је у 88. минуту Ирвин Кардона. А као што је речено, репрезентативац Србије је решио дуел у 89. минуту. Иначе, Радоњић је само 15 минута раније у игру ушао уместо Сара.

ВЕЛИКА ТУГА: Преминуо млади фудбалер ОФК Београда (ФОТО)

ОВАЈ ЧОВЕК ЈЕ НЕЗАУСТАВЉИВ: Митровић САМЛЕО Свонси! Први стрелац Орлова стигао до 15. гола у сезони!

ПРАВО У ЦЕНТАР: Огласио се и Пауновић! Златни селектор са Новог Зеланда ОТКРИО да ли преузима БиХ!

Погледајте и прелеп погодак некадашњег фудбалера Црвене звезде. Стрелац је био и у претходном лигашком дуелу, са Тулузом.

Захваљујући овом тријумфу, Олимпик је сада други на табели, иза Пари Сен Жермена који има 33 бода из 14 утакмица. Олимпик има 28.

Погледајте како изгледа Татјана Башевић, бивша девојка кошаркаша Маика Цирбеса

ЕВРОЛИГА: Шампион ПРЕГАЗИО Пешићеву Барсу, дабл-дабл Милутинова у УБЕДЉИВОМ тријумфу Олимпијакоса над Миланом

ХРВАТИ ПРЕВАЗИШЛИ САМИ СЕБЕ: Хероја Миху УПОРЕДИЛИ са покојним Србима!

НИКАД ДИРЕКТНИЈИ: Маљковић ПРЕДВИЂА шта чека освајача АБА лиге!

СРБИЈО, РАДУЈ СЕ: Тијана Богдановић је ШАМПИОНКА Европе!

ПАО РЕКОРД ЕВРОЛИГЕ: Ларкин ИСПИСАО историју, бројао до 49! (ВИДЕО)