ТРЕНЕР НАПРЕТКА О ДОСУЂЕНОМ ПЕНАЛУ ПАРТИЗАНУ: Чему ово? Коме треба овакав ПОКЛОН?

02.08.2020. 09:51
Dragan Ivanović
Драган Ивановић / Извор: МН Press

Бурна реакција.

Тренер Напретка Драган Ивановић није био задовољан након пораза од Партизана на свом терену од 3:1 у оквиру првог кола Суперлиге Србије.

АТАЛАНТА У ПРОБЛЕМУ: Иличић у депресији, медији нагађају разлог, корона или супруга?!

САД ПАРТИЗАН ТРАЖИ ДА СЕ ИСПИТА ПЕНАЛ ЗА ЗВЕЗДУ: Одговорили комшијама на саопштење! Позив тужилаштву

СТАНКОВИЋ ОТКРИО: Ево ШТА се дешавало са Саногом ПРОШЛЕ сезоне и ЗАШТО није играо

Црно-бели су до првог тријумфа у сезони стигли после преокрета у другом полувремену.

Једна од занимљивих ситуација у завршници био је досуђени пенал за госте у 85. минуту, када је Бојан Остојић био фаулиран, а Бибрас Natho сигурно извео најстрожу казну.

Стратег домаћих изнео је своје утиске.

- Благо речено катастрофа! Због чега ово? Коме треба ово? Овакав неки поклон. Жао ми је мојих момака. Утакмица фер и коректна све до овог пенала, чему све то - рекао је Ивановић.

Такође, Ивановић је прокоментарисао голмана Младена Живковића, који је почетком другог полувремена колима хитне помоћи одвезен са стадиона, након судара са Лазаром Марковићем.

- Мислим да је сломљена нога, од тог тренутка није ми било до гледања утакмице - додао је он.

Погледајте како изгледа британска тенисерка Наоми Броуди.

ДОК ЈЕ ЈОКИЋ БЛИСТАО ДЕНВЕР ЈЕ ВОДИО: Никола ЗАУСТАВЉЕН у наставку и Нагетси су убедљиво ПОРАЖЕНИ (ВИДЕО)

ЈАК АБА ЛИГА ТРАНСФЕР: Потписао један од НАЈВЕЋИХ талената Европе

ЂОКОВИЋА СУ КРИТИКОВАЛИ, А ОНИ РАДЕ СУПРОТНО: Играчица ПОЗИТИВНА на КОРОНУ, али ПРЕМИЈЕРНИ турнир се не отказује