ТРЕНЕР ПЛЗЕЊА ПРЕСЕКАО: Биће великих ПРОМЕНА против Партизана (ФОТО)

19.02.2018. 15:01
Pavel Vrba
Павел Врба / Извор: МН Press

Павел Врба запретио црно-белима.

Тренер фудбалера Плзена Павел Врба најавио је да ће направити неколико промена у тиму за четвртак за меч са Партизаном. Плзен је у недељу одиграо 0:0 са Сигмом у Оломуцу на старту пролећеног дела чешког првенства.

У односу на састав из Београда, из првог меча са Партизаном (1:1), састав против Сигме је имао две измене, играли су голман Козачик и у пољу Коварик уместо Хрушке и Лимберског, а Врба је најавио да ће у четвртак поново менајти.

ТРЕСАО СЕ БУС: Погледајте лудачко славље кошаркаша Партизана уз ХИТ НАД ХИТОВИМА (ВИДЕО)

ОПА! ОВО СЕ РЕТКО ВИЂА: И бивши кошаркаш Звезде ЧЕСТИТАО Партизану и Новици освајање Купа! (ФОТО)

- Новинари често пишу да користим само 13-14 играча. Мој је резон да је боље имати стабилан, редован тим и неколико играча који повремено добијају шансу. Биће промена за Партизан, али неће их бити превише - најавио је Врба.

Интересантно је да је и у Оломуцу, као и у Београду, Плзен много боље одиграо у другом полувремену, само што овог пута није имао толико среће да постигне гол.

- Били смо бољи у другом полувремену, почели смо да играмо много офанзивније, да боље комбинујемо. Створили смо и више шанси. Задовољан сам бодом. Сада нас чекају нове тешке утакмице - оценио је Павел Врба, тренер Плзена.

Све најновије спортске вести можете да прочитате ОВДЕ.