ТРЕНЕР САНТА КЛАРЕ: Ми смо сјајан тим, заслужили смо да дамо више голова

27.08.2021. 10:00
Danijel Ramos
Данијел Рамос / Извор: Профимедиа

Црно-бели заслужено прошли даље

Фудбалери Санта Кларе елиминисани су из квалификација за Лигу конференција, после пораза од Партизана у Београду (0:2), а за пропуштеном приликом да се домогне Европе жали и тренер Португалаца, Данијел Рамос.

ДАЛЕКО ОД ТОГА ДА ЋЕ БИТИ ЛАКО: Познати ПОТЕНЦИЈАЛНИ противници Партизана у Лиги конференција

СУМА СРЕЋАН АЛИ МОРАЋЕ ДА САЧЕКА ПРЕГЛЕДЕ: Пријавио сам се да ИЗАЂЕМ

ЛОВА ДО КРОВА: Партизан много ПРОФИТИРАО, али и цела Србија сада слави

Допутовали су фудбалери Санта Кларе у Београд са предношћу 2:1 из прве утакмице, али их је дочекала бујица енергије на стадиону у Хумској, како са трибина, тако и на терену.

Евидентно су црно-бели више желели да јесен проведу у Европи, понели су се борбеније, енергичније, те су водили главну реч на терену.

Свестан је и тренер Санта Кларе Данијел Рамос да је његов тим већим делом утакмице био у подређеном положају.

-У првом полувремену нисмо могли да се докопамо лопте, недостајало нам је зрелости и искуства, али смо покушавали да направимо проблеме Партизану. Онда смо примили два гола за два минута и стратегија нам се распала - објснио је Рамос.

FK Partizan VS FK Santa Klara
ФК Партизан ВС ФК Санта Клара / Извор: МН Press

Шеф стручног штаба гостију верује да његов тим није изгубио пролаз у реваншу, већ пре недељу дана на Азорским острвима.

-Био је ово врло балансиран двомеч. Санта Клара је била боља у првој утакмици, Партизан вечерас. Гол предности за нас после првих 90 минута није баш фер, мислим да смо тада заслужили да постигнемо више погодака и на крају се то испоставило одлучујућим. Поносан сам што тренирам ове момке и то што нисмо наставили европски пут не значи да и даље нисмо сјајан тим - закључио је Рамос.

Погледајте како изгледа позната навијачица Милана Клаудија Романи.