ТРИ ЛАКА КОМАДА: Нова победа Александра Станојевића у Турској

16.05.2023. 21:42
Aleksandar Stanojević
Александар Станојевић / Извор: МН Press

Одиграна су три меча ондашњег првенства.

У Турској су одигране прве три утакмице 34. кола Супер лиге. Све три победе забележили су гости - Галатасарај, Коњаспор и Касимпаша.

АНЋЕЛОТИ ПРЕД РЕВАНШ: Мислим да можемо боље да одиграмо него у првом мечу

ЈОШ УВЕК ЗНА ЗНАЊЕ МИЛОШ ЈОЈИЋ: Бивши ас Партизана постигао ВАЖАН ГОЛ у тријумфу своје екипе (ВИДЕО)

БАШ ГА ЈЕ ГАНУЛО: Кад је чуо ОВЕ РЕЧИ из студија, Дејан Станковић заплакао (ФОТО)

Галатасарај је гостовао у комшилуку и победио тим Истанбулспора са 2:0. Лидер на табели повео је голом из једанестерца, који је постигао Мауро Икарди у 11. минуту продужетка првог полувремена. Исти играч дуплирао је предност у 89. минуту.

Три бода као гост освојио је и српски тренер Александар Станојевић.

Његов тим Коњаспор славио је убедљиву победу у Алањи са 3:0. Голове су постигли Шпанац Поцуело у 15. 74. и Дикман у 54. минуту. Ово је трећа победа Коње у последња четири дуела.

Фудбалери Касимпаше остварили су велика три бода у борби за опстанак. Савлдали су као гости тим Сиваса са 2:1.

БОНУС ГАЛЕРИЈА: Погледајте како изгледа америчка гимнастичарка Симон Бајлс.