НАСТАВЉА СЕ СЕРИЈА ПАРТИЗАНА У ГОСТИМА: Терзић изрежирао преокрет у Бачкој Тополи

24.10.2021. 13:05
FK Partizan
ФК Партизан / Извор: МН Press

Још једна победа.

Фудбалери Партизана славили су 3:1 на гостовању ТСЦ у Бачкој Тополи. Голове за госте су постигли Рикардо и Терзић x2, док је стрелац за домаће био Петковић. Црно-бели су овом победом наставили максималан учинак у гостима. Док је екипа из Бачке Тополе наставила да тоне, пошто на претходних шест мечева у првенству имају само четири бода.

Mozzart даје највеће квоте на свету: Ајакс 1,50, Монако 1,60, Фјорентина 1,75!

(САСТАВИ) СТАНОЈЕВИЋ СВЕ ИЗНЕНАДИО: Ево с којим снагама напада ТСЦ

СТАНОЈЕВИЋ РАЧУНА НА СВЕ ЗА ТСЦ: Сви су здрави осим Марковића

Прва озбиљнија прилика на мечу и одма гол. После шута Рајковића, мрежу гостију у 9. Минуту погађа Петковић. Радост домаћих није дуго потрајала, свега три минута. Лоша реакција одбране ТСЦ, Natho додаје до Рикарда, а нападач поравнава на 1:1. У 27. Минут је виђена најлепша акција на утакмици. Пантић је додао до Рикарда, овај феноменално оставио Терзићу,  лопта је после његовог шута лизнула стативу и завршила иза леђа Филиповића. Своју феноменалну игру у првих 45 минута, млади Терзић је крунисао још једним голом. После шута Natha и одбране голмана домаћих, крилни нападач је сјајно реаговао и главом довео Партизан до вођства од 3:1. Велику шансу за ТСЦ је пропустио Бањац у 42. Минут. Његов ударац је завршио на стативи.

Суперлига Србије, 14.коло

ТСЦ-Партизан 1:3 (1:3)

Стадион: ТСЦ, Бачка Топола

Стрелци: Петковић 9. минут за ТСЦ, Рикардо (12), Терзић (27,36) за Партизан

Судија: Срђан Јовановић

ТСЦ: Филиповић, Стојковић, Томановић, Станојловић, Зец, Бањац, Крсмановић, Антонић, Станојев, Рајковић, Петковић

ПАРТИЗАН: Стевановић, Миљковић, Вујачић, Милетић, Урошевић, Здјелар, Јојић, Пантић (од 50. Мениг),  Natho (од 50. Шћекић), Терзић (од 65. Јовић) Гомеш (од 72. Лутовац)

У других 45 минута није виђено много интересантних ситуација. Партизан је успорио темпо и лагано одрађивао посао на овом гостовању. Најбољу прилику у наставку је имао Лутовац, али се спетљао испред гола голмана Филиповића.

Читав ток меча можете пратити на нашем сајту.

90. минут
Крај меча. Победа Партизана на гостовању ТСЦ (3:1).
89. минут
Добру шансу је имао Мениг, али је његов ударац одлично одбранио Филиповић.
88. минут
Прекид за Партизан. После центаршута Јојића, одлична интервенција одбране домаћих.
82. минут
Веома лош темпо у другом полувремену.
77. минут
Лутовац је изашао сам испред Филиповића, али се није снашао и спетљао се испред гола домаћих.
76. минут
Партизан контролише ситуацију на терену. ТСЦ без много прилика у других 45 минута.
72. минут
Улази Лутовац на позицији лажне деветке. Из игре излази Гомеш.
70.минут
Центаршут Урошевића, али је одлично интервенисала одбрана ТСЦ.
65. минут
Двоструки стрелац Терзић излази из игре. На терену ће бити Јовић.
62. минут
Одличан шут Стојковића и добра интервенција голмана гостију Стевановића. Остаје 1:3.
60. минут
Рикардо је додао до Менига. Али се овај није снашао и биће само корнер за Партизан.
59. минут
Без много дешавања на терену тренутно.
55. минут
Рикардо је завршио на трави после једног дуела. Али се чини да није у питању озбиљнија повреда.
50. минут
Из игре излазе Natho и Пантић. На терену су Шћекић и Мениг.
50. минут
Жути кратон је одбио Петковић, после дуела са Пантићем.
47. минут
Прва шанса за ТСЦ у наставку. Шут Томановића је изблокиран.
Почело је друго полувреме
Крај првог полувремена
45. минут
Шут Томановића са 20 метара. Погодио је само спољи део мреже.
41. минут
Статива. Бањац је сјајно прошао, али је погодио само оквир гола Партизана.
36. минут
3:1 за Партизан. После шута Natha и одбране Филиповића, Терзић је главом повећао предност гостију
33.минут
Natho је послао лопту преко задње линије ка Пантићу. Филиповић је одлично интервенисао и спречио озбиљнију шансу.
31. минут
Партизан има иницијативу. Домаћи покушавају из контре.
27. минут
ГООООООЛ. Води Партизан 2:1. Сјајна акција црно-белих. Пантић до Рикарда, овај до Терзића који феноменално погађа даљи угао за потпуни прекорет гостију.
24. минут
Рикардо је био у продору, али је Рајковић избацио лопту у корнер. После убацивања Милетић је направио фаул над голманом Филиповићем.
20. минут
Станојев је додао до Станојловића, али је његов шут изблокиран. Биће корнер за ТСЦ. Гости су отклонили опасност.
16. минут
Партизан тренутно контролише игру. Јојић је послао пас у простор ка Рикарду, али је Филиповић то пресекао.
12. минут
ГОЛ ГОЛ ГОЛ. 1:1. Асистенција Natha за Рикарда. Нападач је био неумољив.
9. минут
ГООООЛ. 1:0 за ТСЦ. Стрелац је Марко Петковић. Притчао је на један одбитаки савладао Стевановића.
8. минут
Слободан ударац са стране је извео Јојић. Вујачић је остао сам на неких 11 метара, али је главом шутирао поред гола.
5. минут
Миљковић је фино прошао по страни, али његов центаршут није пронашао саиграче.
3. минут
Фаул је направио Јојић на неких 25 метара од гола своје екипе. Бајић је солидно извео слободан ударац, али је био непрецизан.