СУПЕРЛИГА СРБИЈЕ: ТСЦ рутински до победе

12.03.2024. 16:14
FK TSC
ФК ТСЦ / Извор: МН Press

Меч 25. кола.

Фудбалери ТСЦ из Бачке Тополе победили су на свом стадиону екипу лучанске Младости са 4:1 (1:0) у 25. колу Супер лиге Србије.

ИЗ ЗВЕЗДЕ ЧАК 13 ИГРАЧА: Селектор Дамјановић објавио списак кадета за квалфикационе мечеве за ЕПJovan Damjanović

НИЈЕ БАШ РАНГ САВИЋЕВИЋА: Ево ко је Џаја Пековић! Старији брат му је познати кошаркашDejan Peković, Dejan Savićević

Рафа Бенитез добио отказRafa Benitez

Рафа Бенитез добио отказ

Повели су голом Александра Ћирковића већ у 2. минуту. До другог поготка се чекало много. Тек у 58, минуту је Милош Пантовић дуплирао предност, а само девет минута касније је Ћирковић постигао други гол. Саша Јовановић је подигао предност на 4:0, али су гости преко младог Марка Величковића (19) успели да ублаже пораз.

Младост је тако завршили своју серију добрих резултата. Нису изгубили у првих пет дуела, примили су само један гол и то из пенала у Новом Саду.