ТСЦ СРУШИО ТРАКТОРИСТЕ: Пантовић и Сос тресли мрежу домаћина!

11.02.2024. 17:33
FK TSC
ФК ТСЦ / Извор: МН Press

Наставља се Суперлига...

Фудбалери ТСЦ-а савладали су ИМТ у гостима 2:0 у мечу 20. кола Суперлиге Србије.

СУПЕРЛИГА СРБИЈЕ: Крагујевчани се "коцкали", али савладали имењака FK Radnički Kragujevac

СУПЕРЛИГА СРБИЈЕ: Крагујевчани се "коцкали", али савладали имењака

ОДБИО МИЛИОНЕ: Познато зашто је ПРОПАО трансфер Андрије ЖивковићаAndrija Živković

ОДБИО МИЛИОНЕ: Познато зашто је ПРОПАО трансфер Андрије Живковића

КРАЈ: Инзаги добио отказ! Познат и наследникFilipo Inzagi

КРАЈ: Инзаги добио отказ! Познат и наследник

Чета Жарка Лазетића тако остаје дистанцирана од Чуакричког, довољно за безбрижан наставак сезоне, док су "трактористи" сада већ у проблему због све лошије форме.

Тек четири бода удаљен је новајлија из лиге од првог тима из зоне испадања.

Стрелци за госте били су Милош Пантовић у 70. минуту и Бенце Сос из пенала у 83.

Напад домаћег тима пребодио је Милош Луковић, којег је ИМТ ове зиме продао Стразбуру за скоро 5 милиона евра и вратио га на позајмицу у његов клуб до лета.

Занимљиво, управо је Луковић био трагичар данашњег меча јер је промашио пенал при резултату 0:0, у 49. минуту.

Како то обично бива, уследила је казна.

Стигла је од играча који је неке од најбољих мечева у каријери одиграоу управо на месту где је игран данашњи меч, стадион Вождовца на крову. Пантовић је две сезоне предводио навалу "Змајева" и постизање голова на добро познатом терену, није му страно.

Тачку на победу гостију, који имају само два пораза ове сезоне, ставио је мађарски интернационалац Сос.