ТУМБАКОВИЋУ ДА ЛИ ГЛЕДАШ: Палочевић БЛИСТА у Јужној Кореји! (ВИДЕО)

31.05.2020. 15:05

Офанзивац у животној форми.

Српски везиста у редовима Поханг Стилерса Александар Палочевић данас је забележио две асистенције у победи од 1:4 (1:2) на гостовању екипи Инчон јунајтеду.

БИО ЈЕ НА РАНЧУ ПРЕ ХАПШЕЊА: Познати судија испричао све о сусрету са Тијаном Ајфон (ФОТО)

ШОК У МАДРИДУ: Разрушен Сантијаго Бернабеу, навијачи се овоме нису надали (ФОТО)

ШТА ЈЕ БРЕ ОВО? Шпанци у ШОКУ после Звездине прославе (ФОТО)

Момак из Гњилана, иначе бивши играч капитен Војводине, мајсторски предводи прилично лимитирану екипу Поханга. У досадашња четири кола забележио је два поготка, а на данашњем мечу је асистирао за исто толико. Први гол Палочевић је "наместио" у 17. минуту и тако помогао свом клубу да повећа предност на 0:2, а стрелац је био Чанг Ре Ха. Играо се 86. минут када је српски везиста сјајно проиграо Мин Кју Сонга за коначних 1:4.

Својим партијама Александар Палочевић заиста заслужује похвале и пажњу овдашњих тренера и заљубљеника у фудбал. Па и, зашто да не, селектора фудбалске репрезентације Србије Љубише Тумбаковића.