ТУРНИР ПРИЈАТЕЉСТВА: Звезда БЕЗ ПРИМЉЕНОГ гола до трофеја (ФОТО)

11.06.2017. 16:44
FK Crvena zvezda
ФК Црвена звезда / Извор: МН Press

Турнир је организован на стадиону Етно села Станишићи.

Кадети ФК Црвена звезда освојили су трофеј на Турниру пријатељства у Станишићима. Екипа коју води Мирко Буњевчевић је у финалу победила тим Осијека са 4:0 и потврдила супериорност на овом турниру. Црвено-бели клинци нису примили ниједан гол. У групној фази имали су гол разлику од 8:0, а у полуфиналу су са 3:0 савладали ОФК Београд. Дакле, укупно 15:0.

Звездина Звезда КРИТИКОВАЛА управу због Ђуровског и избора странаца (ФОТО)

БИВШИ ЗВЕЗДИН ИГРАЧ ПОСТАЋЕ ОТАЦ: Ово је доказ да ће бити БРИЖАН и добар тата (ФОТО)

ФК Црвена звезда / Извор: Фото: Турнир пријатељства

Водећи гол за црвено-беле, већ у 13. минуту дао је Његош Купусовић. Звездин играч искористио је грешку голмана Осијека Луке Дуборивића, одузео му лопту, за 1:0. Тим резултатом се отишло на одмор, а онда су црвено-бели фуриозном игром на почетку другог полувремена решили питање победника. Прво је Борисав Бурмаз у 32. минуту дуплирао предност свог тима на 2:0, затим је Богдан Јочић у 37. повисио на 3:0, да би Матеја Стојановић после корнера поставио коначан резултат - 4:0 за Звезду.