ТУРНИР СТЕВАН ЋЕЛЕ ВИЛОТИЋ: Србија после преокрета боља од Француске

26.09.2022. 20:16
Omladinska reprezentacija Srbije
Омладинска репрезентација Србије

Одлично друго полувреме.

Омладинска репрезентација Србије (у19) победила је Француску (3:1) у последњем мечу на меморијалном турниру Стеван Ћеле Вилотић, на којем су на крају завршили као други.

ПИКСИ У СВОМ СТИЛУ: Нисам кувар, па да тражим рецепт за Халанда

"ВЕОМА САМ ПОНОСАН": Стефан Митровић се присетио скидања дрона са заставом тзв. Велике Албаније

КОНАЧНО СПАС! Слање СМС поруке можете ПОНИШТИТИ и на Ајфону!

Изабраници Јована Дамњановића су до победе стигли после преокрета. У првом делу игре Французи су били бољи и после 45 минута водили са 1:0, стрелац је био Дуа у 19. минуту.

Урош Кабић, млади фудбалер новосадске Војводине је само осам минута по почетку другог полувремена успео да поравна резултат.

Шест минута касније, Србија је на велико изненађење стигла и до предности, а стрелац је био Јевремовић, да би пред сам крај у 81. минуту Стјепановић још једним поготком ставио печат на одличну утакмицу наших младих репрезентативаца.

Све дилеме у 82. минуту отклонио је Матеја Стјепановић који је на првој стативи спретно реаговао и проследио центаршут Милосавића из скраћеног корнера у мрежу ривала.

До првог места на турниру је стигла селекција Португалије, којој је припала и већина индивидуалних награда те је за најбољег голмана проглашен Рибеиро, а за играча турнира Естевес.

БОНУС ВИДЕО: Погледајте како Светислав Пешић прича анегдоту о Милану Гуровићу из Индијанаполиса