У БЕТИСУ ГРМЕ ЗБОГ БРАШАНЦА: Судија је морао да искључи голмана Реала (ВИДЕО)

13.03.2017. 15:56
Darko Brašanac
Дарко Брашанац / Извор: Реутерс

Мадриђани као домаћини победили са 2:1.

Фудбалери Реал Мадрида победили су Бетис у утакмици Ла Лиге. Тријумф од 2:1 екипи Зинедина Зидана донео је два бода предности у односу на другопласирану Барселону, која је изгубила од Депортива. Сада Лос Бланкоси имају 62 бода, два више од Барсе, али и меч мање. Победоносни гол за Мадриђане дао је капитен Серхио Рамос, али се о једном детаљу много прича. То је недосуђен прекршај за тим из Севиље, а у центру пажње био је бивши играч Партизана, Дарко Брашанац.

ШИРОМ ЕВРОПЕ: Гол Костића, судија режирао пораз Барселоне, а Реал искористио поклон (ВИДЕО)

ШТА ЈЕ СА МОЗГОМ: Певају да мрзе Милвол, док пролази гомила његових навијача (ВИДЕО)

Костариканац на голу Реала, Кејлор Навас је оборио Србина, али судија Матеу Лахоз није сматрао да је то прекршај за искључење. У том тренутку било је 0:0, а човек мање у екипи Реала би у великој мери утицао на коначан резултат.

О спорној ситуацији говорио је и Дани Себаљос, везни играч Бетиса

- Судија је знао да је контакт постојао, али је касније признао да није био довољно јак. Није имао храбрости да после 20 минута искључи човека Реалу - рекао је Себаљос за Марку.

Тренер Бетиса, а некада играч Реала, Виктор Санчез дел Амо такође верује да је ова одлука у великој мери утицала на исход меча.

- Ја нисам лепо видео, али су ми рекли да је то био чист црвени картон за Наваса. Све би то утицало на меч. До краја утакмице бисмо имали играча више. Они су касније имали играча више (од 78. минута) и победил су - објаснио је стратег Бетиса.

Екипа из Севиље тренутно је на 14. месту са 28 бодова из 27 утакмица.

ФСС ПРЕСУДИО: ОВО су КАЗНЕ за судије вечитог дербија (ФОТО)