У РУСИЈИ НИШТА НОВО: Деспотовић погодио, Рубин победио и остао у трци за Лигу шампиона (ВИДЕО)

01.05.2021. 17:07
Đorđe Despotović
Ђорђе Деспотовић / Извор: Профимедиа

Србин наставља да решета.

Рубин је мечу 28. кола руске Премијер лиге савладао Динамо из Москве са 2:0 и тако остао у трци за Лигу шампиона. Један од јунака победе клуба из Казања био је и српски репрезентативац Ђорђе Деспотовић.

Mozzart даје највеће квоте на свету: Атлетико Мадрид 1,47, Милан 1,40, АЗ Алкмар 1,47, Салцбург 1,65

ШАМПАЊАЦ ЈЕ НА ХЛАЂЕЊУ: Сити рутински са Кристал Паласом, титула је на дохват руке

НИШТА ОД ЗВЕЗДЕ: Нападач Графичара прелази у редове црно-белих (ФОТО)

Популарни Деспот, како му пише на дресу уместо целог презимена, био је стрелац водећег гола за Рубин у 15. минуту. Он се мајсторски снашао по пријему лопте на ивици шеснаестерца, постигавши 12. гол у првенству.

Рубин се током читавог меча бранио, од 52. минута су имали и играча мање када је Иља Самошников добио директан црвени картон, али је Ин-Бом Хванг у 80. минуту постигао други гол за домаће и решио питање победника.

Екипа из Казања је овом победом скочила на четврто место на табели, сада имају само бод мање од московског Спартака, који се налази на месту које води у квалификације за Лигу шампиона.

Милан је везао два пораза и испустио места у Лиги шампиона. Али Беневенто се бори за опстанак и неће му се склонити са пута. Ове сезоне је Јувентусу препустио само бод, дупла шанса X2 плаћа се квотом 2,90, Милан је ипак фаворит са 1,40 на кеца. Погледајте и остале Mozzart квоте за меч Милан – Беневенто.