УЕФА ХИТНО РЕАГОВАЛА: Нова НАМЕШТАЉКА у српском фудбалу, огромна уплата на победу гостију

19.04.2021. 10:46
fudbal
фудбал / Извор: Профимедиа/илустрација

Неколико атипичних грешака судија.

УЕФА је доставила Фудбалском савезу Србије још један меч под ознаком – сумњиво. Прволигашки дуел краљевачке Слоге и Трајала (0:0) већ се налази под истрагом Дисциплинске комисије и у наредним данима добиће епилог.

Меч је завршен 0:0, уз промашен пенал гостију, па је тиме наводно искључено да су тимови договорили коначан исход утакмица - већ се сумња на "трећу страну".

ШПАНЦИ ДИГЛИ ГЛАС: Шта ће бити са Ајаксом, Звездом и Портом?

АКО КРЕНЕ ЗАТВОРЕНА СУПЕРЛИГА: Пиксијева Србија биће драстично ОСЛАБЉЕНА

ЖИВКОВИЋ БАШ НЕ ВОЛИ ЦРВЕНО-БЕЛО: Андрија је херој ПАОКА! Два гола Олимпијакосу - БОМБА, па незаустављив бег (ВИДЕО)

СРБИН У ЕЛЕМЕНТУ: Рачић у 22. минуту послао ПРЕСУДАН ПАС! Асистенција Уроша, али Валенсија без победе (ВИДЕО)

- УЕФА увек обавести национални савез кад од кладионица добије извештај да је на одређени меч било неочекивано много уплата. Када је реч о конкретној утакмици која је сад сумњива, забележене су велике уплате широм Европе на победу Трајала. Гости су у другом полувремену имали пенал, али је шут Голубовића одбраио Андријанић. Будући да двојка на крају није дошла, искључује се умешаност клубова у договарању исхода меча, а испитује се умешаност треће стране, што су обично судије - рекао је извор за "Информер".

После анализе специјализованих служби УЕФА и праћења кладионичарских уплата, утакмица на стадиону у Краљеву, сасвим извесно, имаће специфично треће полувреме. У достављеним извештајима, евидентирано је неколико атипичних поступака главног судије, Павла Илића из Крагујевца.

Ако ће Суперлига заиста заижвети, поставља се питање за шта Ливерпул вечерас (21.00) игра на гостовању Лидсу - ако ће остати у Лиги шампиона, онда му је ово један од пресудних мечева у борби за пласман у то такмичење. У сваком случају, квота на двојку је 1,77, а на GG3 1,90. Погледајте све квоте кладионице MOZZART за Лидс - Ливерпул.

Млади арбитар показао је домаћем тиму чак девет жутих картона и досудио једанаестерац за госте. Укупно се чак десет пута машио за џеп

У наредним данима Дисциплинска комисија ФСС детаљније ће испитати шта се десило на том мечу и да ли неко треба да буде кажњен.